Sadece dio Başlıklarına Bakarak Kendiniz ve Diğer Arkadaşların Ruh Halini Anlamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gollummm
   Ben kendi dio başlıklarıma baktığımda bayağa dengesiz ruh halimi yakaladım ki son zamanlarda öyle :) değişen karışık kafa😊 Birini seçin, sadece dio başlıklarını okuyun o kişi hakkında ruh hali durumu hakkında yorum yapabilir misiniz? Ve kendinizin sadece dio başlıklarını okuduğunuzda kendiniz hakkında düşüncelerinizi yorumlayabilir misiniz? Lütfen kimseyi kırmadan yorumlar atın😊🤟
    gregory_
    Benim hiç basligim yok, ruhsuzmuyum ne??
     karolunita
     Bazıları için doğru olabilir ama hepsi için değil
      merilolika
      bir tane bile normal kimse yok bence
       nickiharuto
       Ben yorumlarından, Cevaplarından yola çıkarak çıkarımlar yapıyorum kişiler hakkında. Bir çok güzel insan tanıdım burada. Gregory en başlıcalarından. Başlığı açan bunlara aday. Bir de resim koyalım. :)
        kania_
        Milletçe anormaliz artık normal biri kalmadı aramızda
         lellu
         Ben ruh halimi anlayamıyorum, başlık açanları hiç anlayamam 🤷‍♀️
          detokssuyu
          Biz buna fişlemek diyoruz ama özellikle seks konuşan kadın arkadaşlar için bunu yapıyorsunuz. Şahsen ben başlıkları kim açmış diye bakmıyorum başlıkla ilgileniyorum.
           bright-wizard
           Başlığım yok ama başlık altında yorum yapmak, yorum yapan kişilerin yorumlarına yorum yapıyorum sadece. Ama rengimi belli ediyorum yani 😅
            moon_night
            Tüh...
             me_out_bye
             Güzel başlık adamım beğendim. Haklısın evet ifade eder belirti verir. Lakiiin şunuda unutmayalım. Ruh hali değişken bir şeydir. Dün ve bugün arasında ruh halin çok ayrı olabilir. Aynıda olabilir. Bizler 24 saatlik yaşayan birileri gibiyiz. Başına bir iş gelmez tutarlı ve bir ideolojiye duygulara sahip ilerleyen biri belli edebilir haklısın öyledir baslıklari haa bu şu dersin. Ama öyle hissederken yarın başka bir olayla karşılaşır görur yaşar başına gelir farkli duşünen bir insanla konuşur. Oyle işte. Ruh hal değişir o saatten sonra. Ama bir ipucu bir profil GENEL bir izlenim verebilir kişinin geçmişine bakıp nasıl biri olduğu. Ama kişi 24 saatlik yaşıyor. Bu sabah artık o kisi o kişi olmaya bilirde. Beynim yandı. 🤯 Öyle işte. Kendine dikkat et. İyi bak gollumcuk. Peace ✌🏻.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.