22
1.1.2021
Sadece Cocuktuk
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ceviz-agaci
   Canlarım sizin ilginç ama gerçekten iyi kötü aklınızda kalan bir olayınız varmı... En acısı henüz 12 yasinda falandim sadece babama recel almaya bakkala gitmistim ve bir kazma hayvan nasil curetkar bir itse apartmana kadar beni takip etmis ve beni taciz etmisti bu en aci hatiramdir galiba ne zaman bir cocuga taciz tecavuz haberi okusam o erife beddua ederim Neyse komik olanlar şunlar... Benim var henüz 6 yaşındaydım bunu yazmıştım sanırım ama olsun ben minik evin 3 kızı olarak her daim abloslarinin pesinde koşan ceviz ağacı olarak o yaşta ne bok yemeye calissmisam gülhane parkında onların peşinden gitmiş ve kaybolmuştum hayır niye bor çocuk kumlarla oynaya oynaya kendini güvenliğin orada bulur ama zeki bir cevizoydum tüm sülalemi anlatmışım annem ve abloslarim ağlaya ağlaya gelip beni almışlardı.. Gene günlerden bir gün okul çıkışı sümüklü zelihanin evine gitmiş ve gene kaybolmuştum hayır ceviz bekle anan abloslarim alacak seni zaten... Neyse sisin varmı böyle çocukken kaybolamadınız hadi kibs by
    ali-vercetti
    üzüldüm senin adına ceviz abla😣
     ezgizm
     Ben de 13 yaşında okuldan eve dönerken dolmuşta fiziksel tacize uğradım. İşin tek acı tarafı bunun ne demek olduğunu bilen herkes benim taciz edilmemi izledi ve kimse sesini dahi çıkarmadı. Ben sadece çocuk değildim. Ben erkenden büyümek zorunda kaldım. Ama çocukluğumu, gençliğimi şimdi yaşıyorum her şeye rağmen.
      me_out_bye
      Ablalar saygı duydum kadın olmak zor. Taciz haberleri üzücü. Bir ton hayvanın içinde kibar masum güzel olmak zor evet. Azıcık ucundan anlayabiliyorum. Büyüksünüz 🙏🏻. İyiki varsınız. Kusura bakmayın ortamın böyle pislik olduğu için ☹ -- Bir kez kayboldum bir site semtte bütün binalar sokaklar aynıydı. 40dk sonra buldular beni paniklemiştim ağlamadım ama karşıdan bizimkileri gelirken görünce beni bulduklarında koyverdim gitti ağlamışım anneee diye. Koşmuşum sarılmışiz falan. - Doğru yolu bulmuşum sorarak ama başlarda çok kaybolmuşum gitmişim terse bilmediğim yer paniklemişim sonlara doğru geliyormuşum onlarda bizim oradan teyzemin evinden diplere doğru giderken orta yolda bulmuşlar beni. Yani geliyormuşum teyzemin evine bildiğim yere doğru yolu takip edersem.
       kaaninteyzesi
       Bizde şeker toplamaya çıkmak yasaktı. Ben de boşluktan faydalanıp şeker toplamaya çıktım. Yaş 7 . Kırmızı kurdeleli rugan ayakkabılarimla pıtı pıtı gidiyorum. Çingeneler ayakkabımı alıp terlik giydirdi bana şekerlerimi de aldılar.. geceye kadar evi aradım camiden anons duydum beni tarif ediyorlardı. Koşa koşa gittim anonsa doğru, öylece buldular beni. Dayak yemedim , babam bakışıyla dövdü.
        caresizcare
        Çok geçmiş olsun ya Bende yaşım 7 8 falan evimize annem yokken pislik bir akraba geldi Ablamdan su isterdi o getirmeye gidince benden pislik pislşk şeyler isterdi pislik herif ben hiç anlamıyorum tabi Böyle 3 4 kez devam etti aynı gün Ben sonra korkudan annemlerin bazasının altına girip uyuya kalmışım gece 3e kadar beni aradılar ilk defa burda diyorum ailem bile bilmez iğrenç pislik herif Komik olanda arkadaşlarımla grup olup abimi linçlemiştik Tek unuttuğum taraf aynı evde yaşıyor olmamızdı😅 Sonrasına gerek yok herhalde
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.