Sadece Çocuk Sahibi Olamayanların Evlat Edinmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Sadece bizim ülkemizde geçerli olduğuna inandığım durumdur. Aileler ancak ve ancak çocuk sahibi olmadıklarında/olamadıklarında evlat edinme yolunu tercih ediyorlar. Bu da çok saygıdeğer bir hareket tabii ama çocuk sahibi olan, ekonomik yeterliliği olan ailelerinde evlat edinmeleri ya da koruyucu aile olmalarını dilerdim.
    busrawashere
    haklı
     peripedia
     İki çocuğu olan halamın bir zamanlar yapmak istediği ancak eşi tarafından vazgeçirildiği durum. Oysa ne kadar anlamlı, ne kadar önemliydi onun için. Bir çocuğa yuva olmak, aile olmak, bununla birlikte abi, abla sevgisini vermek. Yine toplumun dayatmaları söz konusu, evlat edinmek için bir çocuğun olmaması gerekliliği işlenmiş beyinlere.
      badideasensei
      Katılıyorum.
       mehmet_08
       üre üre sonra evlat ver amk acilen nüfus kontrol gelmeli
        enkidu-an
        Sekuler insanlar harici evlatlık Çocuk alan yok. Din koruyucu aile gibi bir şeye izin veriyor evlatlık olayı aşırı karşı. Hangi muhafazakar ortamda oturursa bu konu açıldığı zaman direk abdesti bozulur falan demeye başlıyorlar. Bunu diyenlerin çoğuna yahu namaz kılmıyorsun ne abdesti dediğim zaman dillerinin altındaki baklayı çıkarıyorlar yok namahrem dir nikah falan düşüyor olmaz diye. Üvey evlat edindiğinşz bir insana o gözle bakacaksınız insanlık olarak söylenecek pek bir şey kalmıyor hani kusura bakmayın sakat ve ahlaksız bir bakış açısı. Merak ediyorum hayatlarının tümünü Vajina ve penis tandanslı nasıl yaşabiliyor bu insanlar.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.