Sadece Astroloji Haritasına Bakarak 6 Yıllık Eşine "Aldatan Adam" Demek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Futbolcu özer hurmacı'nın başına gelen olay. şöyle ki, özer'in eşi mihriban hurmacı kendisine aldatan adam diyerek psikolojik şiddet uyguluyor. astroloji haritasına göre özer aldatıyormuş çünkü... haberde şöyle diyor: Özer Hurmacı, 1 Eylül’de İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı’ya evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle ‘çekişmeli’ olarak Boşanma davası açtı. Mahkemeye sunulan dilekçedeki iddiaya göre, sürekli Astroloji ile ilgilenen Mihriban Hurmacı, astroloji haritalarına bakarak eşi Özer Hurmacı üzerinde “Sen, beni aldatıyorsun” diye baskı kuruyordu. Mihriban Hurmacı ile eşi arasında evliliğin başından beri bir iletişimsizlik vardı. Özer Hurmacı, 2018 yılında Erzurumspor’a transfer olduğu dönem Mihriban Hurmacı, Erzurum’a gitmeyerek eşini yalnız gönderdi.
   https://www.hurriyet.com.tr/gundem/bosanma-gerekcesi-astroloji-41897959
   haber
    sairsel
    Rüyamda beni aldatıyorsun diyenlerle aynı kafa
     terliklihayvan
     “sadece” değilmiş sanki?
      unutulmus
      6 yıl boyunca aklın nerdeydi diye sorarlar ama
       mrlawyerkk
       Astrolojiyi çok yanlış anlamış galiba. Vardır ardından başka bir şey bir şüphe ya da bir ibare ama astroloji bahane olmuştur.
        yagmurals
        olaın magazinsel yönü var diye almışlar bence haberi. kendisini haklı çıkarmak için bir sürü uydurulan bahaneden birisi olabilir.
         disi.ejderya
         Haritada bu tarz şeyler yazmazmis bir astrologun açıklamasına göre. Kadın yanlis bakmıştır. Adama psikolojik baskı kurmuş. Bir taktik yapmaya çalışmış kendince boşanmak için...
          honeybee
          kurtulan adam da diyebiliriz , bu pskolojik baskıya iyi dayanmış helal valla
           trueliving
           ebru gündeş sag olsun herkesin önünü açtı ona da bir astrolog demişti eşin seni aldatıyor diye yakında bu moda olur patlar gider ben size söyliyim
            marvelhulk
            kim çıkardı bu astrologları, yıldız haritasını ya hayatımızı mahfettiler
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.