Saçma Sapan Okul-Üniversite Dizileri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   koronalitavuk
   Yahu bu liseler nerede Okullar nerede Ünivler nerede? Bir diziden bir kesit izledim kafayı yedim. Zengin çocuk Burslu bir kızın ayakkabısı görüyor ve tanıyor milletin eskisini mi giyiyorsun diye okulun ortasında rezil ediyor. Kız katlanamıyor bu sözlere ayakkabıyı atıyor yalın ayak devam ediyor. Ben dedim ki bu sanırsam en ağır en sert bölüm. Daha neymiş basit bir olayı izlemişim. Özelde okudum Devlette okudum ama hayatımda böyle bir olayla karşılaşmayı bırak duymadım bile. Sizin hayatınızda yaşamayı bırak böyle olayları gören veya duyan var mı? Yoksa bu diziler çocukların içindeki canavarı çıkartmak için aracı mı oluyor?
    inyoureyes
    Kardeslerim, ask 101 falan bayilarak izliyor hepsi
     absurdizm
     hayatım
      mrsnl33
      Küçük sırlar dizisi vardı eskiden,16-17 yaşındaki liseliler okula lüks arabalarıyla gelirdi😂😂😂😂
       berat_redflag
       o sporcu narsist zengin bebesi капиталист сука ama yakisikli oldugu icin populer olan Сволочь lar keske sadece dizilerde olsaydi (kufurleri rusca yazdim ban yememek icin)
        gizemino
        Elit bomboş bence
         eefenizz_
         Yok lan ben tanık oldum reel hayatımda öyle olaylara
          dikistutmaz_sabri
          ben hep özelde okudum ilkokuldan üniversiteye kadar.hatırlıyorum lisedeyken biz yapmıştık bunu yalan yok.tee kaç sene evvel beden eğitimi dersindeyiz işte bi çocukta çakma adidas ayakkabı gördük 3 yerine 4 çizgi var ayakkabıda kocaman,çulsuz biri de değil pintiydi baya bu çocuk.sonra dedik baban mezara mı götürcek bukadar parayı çulsuzlar gibi pazar ayakkabısı almışın diye baya dalga geçiyorduk rezil ediyorduk hoca bile gülmüştü 🤣🤣
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.