46
23.8.2020
Saçma Bir Alışkanlığını dio'la
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   veganazzo
   Her hapşırdığımda ayna çıkarıp yüzüme burnuma defalarca bakıyorum. Saçma ama hayat kurtarabilir.
   0
    benita
    Kalabalık ortamda yemek yenecekse ve insanlar yemeye başlamamışsa ben de başlayamıyorum, genelde de kimse bunun farkında olmuyor, başlayana kadar böyle;
    0
     palmiye
     Gece uyurken ayaklarımı yorgan,battaniye,çarşaf artık üzerimde o an ne varsa altında tutamam kesinlikle. O ayaklar dışarıda olacak.😐 Uyurken biri örtse bile çırpınır çıkarırım.
      yumuklusucurta
       thewoman
       ellerimi durmadan koklarım eğer kötü koktuğunu düşünürsüm durmadan yıkarım
        buse01
        O gün biriyle konuştuğumda falan aynanın önüne geçip onunla konuştuğum zaman ki hareketleri baştan yapmak ve verdiğim mimikleri incelemek.
         ceronedio
         Yaşamak.
          moonlight3rd
          Yemekten sonra 5 dakika içinde dişlerimi ipleyip, fırçalayıp temizlemek zorundayım. 5 dakikayı geçen her dakika faiz yiyormuş gibi olup strese giriyorum.
           damarcibasi
           Lise yıllarımda sürekli parmaklarıma üflerdim. Üflerken parmak uçlarımda hissettiğim serinlik sayesinde temiz olduklarına ikna olurdum. Neyse ki üniversiteye geçtiğimde devam ettirmedim.
            efg
            Uzanırken sürekli ayağımı sallıyorum bir türlü engel olamıyorum 🤔
             melisalamia
             yatagin hep sag tarafinda uyuyorum hic sasmiyo yatak buyukmus yok efendim kucukmus hic farketmeden hep sag tarafinda uyuyorum
              sameet
              tuvaletteyken burnumu karıştırmak. bütün boşaltımları aynı ana getirme isteğim mi var nedir, neden yapıyorum bilemiyorum ama yapıyorum
               bidakkasimdi
               Arkadaşlarla sohbet ettikten ya da birisiyle tartıştıktan sonraki gece yatağımda "Ulan bunu söyleseydim keşke" düşüncelerine dalarım. Ya da gelecekte gerçekleşmesi muhtemel tartışmalar için geceleri değişik senaryolarda kendi kendime tartışırım.
                okadin
                Uğurlu eşyalarımı sürekli yanımda taşımak istemem. Bir ara bel fıtığı yaşadım bu saçma alışkanlığım yüzümden çünkü o dönemin uğurlu eşyası hiç küçük ve hafif olmuyordu. Kendi kendimi zora sokma noktasında bir dünya markasıyım ya hu.
                 papichulopapichulo
                 Duzenl tiner cekiyorum ama kimse bilmiyor cok sukur param var dilenmiyorum ustelik tiner sigaradan ucuza geliyor. 1 litresi 1 hafta goturuyor.Cok ucuz.
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.