46
23.8.2020
Saçma Bir Alışkanlığını dio'la
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   veganazzo
   Her hapşırdığımda ayna çıkarıp yüzüme burnuma defalarca bakıyorum. Saçma ama hayat kurtarabilir.
    ladydisko
    ellerimi durmadan koklarım eğer kötü koktuğunu düşünürsüm durmadan yıkarım
     benita
     Kalabalık ortamda yemek yenecekse ve insanlar yemeye başlamamışsa ben de başlayamıyorum, genelde de kimse bunun farkında olmuyor, başlayana kadar böyle;
      palmiye
      Gece uyurken ayaklarımı yorgan,battaniye,çarşaf artık üzerimde o an ne varsa altında tutamam kesinlikle. O ayaklar dışarıda olacak.😐 Uyurken biri örtse bile çırpınır çıkarırım.
       melisalamia
       yatagin hep sag tarafinda uyuyorum hic sasmiyo yatak buyukmus yok efendim kucukmus hic farketmeden hep sag tarafinda uyuyorum
        efg
        Uzanırken sürekli ayağımı sallıyorum bir türlü engel olamıyorum 🤔
         damarcibasi
         Lise yıllarımda sürekli parmaklarıma üflerdim. Üflerken parmak uçlarımda hissettiğim serinlik sayesinde temiz olduklarına ikna olurdum. Neyse ki üniversiteye geçtiğimde devam ettirmedim.
          papichulopapichulo
          Duzenl tiner cekiyorum ama kimse bilmiyor cok sukur param var dilenmiyorum ustelik tiner sigaradan ucuza geliyor. 1 litresi 1 hafta goturuyor.Cok ucuz.
           yumuklusucurta
            moonlight3rd
            Yemekten sonra 5 dakika içinde dişlerimi ipleyip, fırçalayıp temizlemek zorundayım. 5 dakikayı geçen her dakika faiz yiyormuş gibi olup strese giriyorum.
             ceronedio
             Yaşamak.
              buse01
              O gün biriyle konuştuğumda falan aynanın önüne geçip onunla konuştuğum zaman ki hareketleri baştan yapmak ve verdiğim mimikleri incelemek.
               okadin
               Uğurlu eşyalarımı sürekli yanımda taşımak istemem. Bir ara bel fıtığı yaşadım bu saçma alışkanlığım yüzümden çünkü o dönemin uğurlu eşyası hiç küçük ve hafif olmuyordu. Kendi kendimi zora sokma noktasında bir dünya markasıyım ya hu.
                bidakkasimdi
                Arkadaşlarla sohbet ettikten ya da birisiyle tartıştıktan sonraki gece yatağımda "Ulan bunu söyleseydim keşke" düşüncelerine dalarım. Ya da gelecekte gerçekleşmesi muhtemel tartışmalar için geceleri değişik senaryolarda kendi kendime tartışırım.
                 sameet
                 tuvaletteyken burnumu karıştırmak. bütün boşaltımları aynı ana getirme isteğim mi var nedir, neden yapıyorum bilemiyorum ama yapıyorum
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.