17
13.10.2020
Sabah Yürüyüşüne Çıkan Yaşlı Tombul Teyzeler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   roar
   Evimin önünde yürüyüş parkuru var her sabah istisnasız görüyorum. Ekip halinde takılıyorlar. Öyle normal yürüyüş de değil tempolu yürüyüş falan yapıyorlar ama aylardır 1 kilo eksildiklerini görmedim. Neyse en azından spor yapıyorlar. Azimlerine hayranım.
    redblack
    canlarini yiyim onlarin, evde oturmaktan iyidir, pandemide bu insanlari eve tiktilar, kireclenme ve hareketsizlikten yuruyemez hale geldiler, birakin gezsinler parklarda dolassinlar, gurban olurum onlara! 🥰
     benita
     Biri benim anneannem, spor yapıyorlar her sabah belediyeden hoca geliyor ve bayağı sağlam hareketler yaptırıyor. Bizimkiler de işte hareket yapıyorum ayağına gırgır şamata, spor sonrası kahvaltı faslı oluyor yemedikleri şey yok, boşa gidiyor onca hareket bizimki her geçen gün kilo alıyor :) Ama azimleri gerçekten muazzam ben takdir ediyorum
      ladydisko
      anneannem de böyle dedem vefat ettikten sonra birazda dışarı çıkıp evdeki sabahın kasvetini çekmemek için ahiretliği olan diğer neneyle yürürlerdi.
       plazacalisani
       Çok minnoş oluyorlar, bir de bunların hayvanalra yemek vereni var ki tadından yenmez
        mrlawyerkk
        Hepsine değerli doktorlarımız tarafından yürüyüş ve egzersiz yapmaları gerektiği çok güzel anlatılıyor çünkü. Ben mutlu oluyorum onlarla karşılaşınca, kendileri için bir şeyler yapmak onları da çok mutlu ediyor eminim.
         cinayetvaraga
         ay benim tombalacık halimelerim. yiyosunuz nöm nöm köfteleri, sarmaları, kısırları sonra hopidik hopidik yürüyelim. yerim sizi valla şirinler.
          me_out_bye
          Belli bir yaştan sonra nah verirsin. O yüzden ☹. Verenler vardır ama onlarda profesyonel yapar bu işi. Bu teyzelerin pek profesyonel bu işi icra ettiğine inanmam. Hem yürür hemde akşam yemekle 1 ekmeği gömer. Öylede sonuç alınmaz. Olduğun yerde saymaca.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.