Sabah Yürüyüşüne Çıkan Yaşlı Tombul Teyzeler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Evimin önünde yürüyüş parkuru var her sabah istisnasız görüyorum. Ekip halinde takılıyorlar. Öyle normal yürüyüş de değil tempolu yürüyüş falan yapıyorlar ama aylardır 1 kilo eksildiklerini görmedim. Neyse en azından spor yapıyorlar. Azimlerine hayranım.
    me_out_bye
    Belli bir yaştan sonra nah verirsin. O yüzden ☹. Verenler vardır ama onlarda profesyonel yapar bu işi. Bu teyzelerin pek profesyonel bu işi icra ettiğine inanmam. Hem yürür hemde akşam yemekle 1 ekmeği gömer. Öylede sonuç alınmaz. Olduğun yerde saymaca.
     redblack
     canlarini yiyim onlarin, evde oturmaktan iyidir, pandemide bu insanlari eve tiktilar, kireclenme ve hareketsizlikten yuruyemez hale geldiler, birakin gezsinler parklarda dolassinlar, gurban olurum onlara! 🥰
      plazacalisani
      Çok minnoş oluyorlar, bir de bunların hayvanalra yemek vereni var ki tadından yenmez
       benita
       Biri benim anneannem, spor yapıyorlar her sabah belediyeden hoca geliyor ve bayağı sağlam hareketler yaptırıyor. Bizimkiler de işte hareket yapıyorum ayağına gırgır şamata, spor sonrası kahvaltı faslı oluyor yemedikleri şey yok, boşa gidiyor onca hareket bizimki her geçen gün kilo alıyor :) Ama azimleri gerçekten muazzam ben takdir ediyorum
        ladydisko
        anneannem de böyle dedem vefat ettikten sonra birazda dışarı çıkıp evdeki sabahın kasvetini çekmemek için ahiretliği olan diğer neneyle yürürlerdi.
         cinayetvaraga
         ay benim tombalacık halimelerim. yiyosunuz nöm nöm köfteleri, sarmaları, kısırları sonra hopidik hopidik yürüyelim. yerim sizi valla şirinler.
          mrlawyerkk
          Hepsine değerli doktorlarımız tarafından yürüyüş ve egzersiz yapmaları gerektiği çok güzel anlatılıyor çünkü. Ben mutlu oluyorum onlarla karşılaşınca, kendileri için bir şeyler yapmak onları da çok mutlu ediyor eminim.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.