Sabah Uyanma Taktikleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pinkypie
   freelance çalışanlar için mazoşistlik seviyesine ulaşabilen taktikler olabilir bunlar. herhangi bir işe gitme, mesaiye başlama zorunluluğu yoktur freelance'lerin, onun için iş teslim etme gününden bir-iki gün öncesine kadar erken kalkma dertleri de yoktur (erken kalkma derken, sıçtın mavisi saatlerinden bahsediyorum). işte o sıkışık günlerde, gece 1'de yatıp 3'e kurulan alarmın duyulması, duyulsa bile uyanılması, uyanılsa bile yataktan kalkılması imkansız olduğu için değişik taktikler uygulanabilir. mesela çok psikopat bir bilgisayar alarmı var. alarmı kuruyosunuz, en korkutucu alarm sesini seçiyosunuz (bunların içinde bomba patlaması, cam kırılması gibi sesler var), daha sonra mutlulukla uyuyosunuz. ve o an geldiğinde korkunç bir bombardımanla uyanıyosunuz, kes sesini beaaaaa diyip fare mare, enter falan ne bulursanız basıyosunuz ama o da ne, ekranda eşşek gibi bir problem çözülmeyi bekliyo, ve siz çözene kadar da alarm sesi susmuyo. benim gibi matematikle aranız iyi değilse krize giriyosunuz, son çare olarak resete basıyosunuz ve sessizlik...bunca uğraştan sonra uyku falan da kalmıyo zaten..
    plastickardashian
    saat kurmak.. çok banel arkadaşım. elimi uzatıp kapatıyorum, ve bilincsizce uyumaya devam ediyorum. elin gavuru yapmış ama. uçan saat yapmış, kaçan saat yapmış efendim. uyanması garanti. bir o kadar eğlenceli, bir o kadar da nefret dolu..
     imcherry_
     anne çığlığı
      karolunita
      ireeeğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğm uyan diyen bi abla/abi/kardeş/anne
       slmbnarda
       Her 5 dakikada çalacak olan 1 alarm😌
        -lucy-
        Ablamın yanağımı ısırması. Anca büle bizde ahsajhdajhs
         torture
         Ben alarm kurduktan sonra uzağa koydum ki kalkıp kapatmak zorunda kalayım ve böylece uyanacaktım. Alarmı kapatıp tekrar yattım..
          amira
          sabah güneş çıktığında anca uyuyabiliyorum. millet kuş sesleriyle uyanıyor ben kuş sesleriyle uyuyorum.
           myheartofstereo
           ''Uyanmazsan bacağından çekerim bak'' diyen anam ve dedikodumu yapan erkek kardeşim
            asit
            Alarm kurup alarmdan önce uyanma gibi bi durumum var sürekli. O yüzden taktiğe falan ihtiyaç duymuyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.