Sabah Sabah Kerimcan Durmaz'ı Arattım Tarayıcıdan😣
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   caresizcare
   Yapacağım onlarca onlarca iş varken Ne mantıksa şu sevmediğim insanı arattım Ellerimi ve klavyemi kirletilmiş hissediyorum Arattığım şey ise Aslen nereli olmasıydı adana bursa Balıkesir gibi belli değilmiş. Açıkcası kimsenin doğru anlayamaması şaşırtmadı beni Benim araştırmam sonucu sayfada kendisinin yaşantısını anlatan yazıda ondan kötü bahsedilmiş olması bu cümleyi kurmama neden oldu Yani biyografisinde ona hayran olan biri bile o an önyargılı davranabilir Umarım anlatabilmişimdir Herkesin yaşam biçimine tercihine saygım sonsuzdur
    imailahorsilahh
    Bu insana niçin bu kadar kin ve nefret dolu olduğunuzu merak ediyorum doğrusu. Takdir etmek, sevmek ya da yaşantısını onaylamak zorunda değilsiniz. Rahatsız oluyorsan ne diye araştırıyorsun sabahın köründe? Araştırdın, ne diye bize duyurma gereği duyuyorsun? "Klavyemi ve ellerimi kirletilmiş hissediyorum." diyorsun. Eminim eşcinsel olduğundan ve de yaşadığı hayattan kaynaklıdır. Üslubun çok çirkin, Kerimcan'a karşı bir sevgim ya da hayranlığım yok, yanlış anlaşılmasın. Sadece objektif davranıyorum. Ki bu insan çektiği klibin prodüksiyon başarısı ile göz doldurmuş, dünya standartlarında klip çekmiş biri, üstelik bunu 25 yıllık sanat hayatı olan sözde sanatçılar yapamamışken, şimdi diyeceksiniz ki "eeee seeessss" sesi kötü olabilir evet ama sabah akşam yazın gelmesiyle beraber dinlediğiniz Demet Akalınlar'dan ondan bundan iyi. Bu yüzden herkes işine baksın be kardeşim, sevmiyorsan araştırma, bakma hatta görmezden gel. Kafan rahat olur.
     torture
     Neden böyle bir şey yapma gereği duydun ki ksnxksksk
      merilolika
      neğğğ bursa balıkesir mi acilen kütüğümü değiştirmem lazım .s.s.s
       alevalevay
       neden amaç neydi
        gulfemkaya
        Kerimcani bu kadar sevmemen, aratman, bir de gelip burada anlatman valla bilemedim. Ben severim gülerim eğlenirim kendisiyle.
         theguard
         Makyajsız daha güzel.Ağzım sulandı. :D
          kafatamircisi
          Allah akıl fikir versin
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.