Sabah Mutsuz Uyanma Sebepleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hickurusu
   Memleketin suyundan mı oldu bilemem lakin genellikle gergin uyanırım hele de kendi irademle uyanmadıysam allaaah. Merak ettim ve araştırdım iki nedeni varmış sabahları mutsuz uyanmanın; "Depresyon ve Hipoglisemini" Depresyon; Bildiğimiz depresyon arkadaşlar.. Hipoglisemini; Kandaki şeker oranının olması gerekenden fazla düşmesi demekmiş. Bu durum karşısında da beynin hayati fonksiyonları tamamlaması için ihtiyaç duyduğu şeker depolanmıyor ve 'daha sinirli, öfkeli, gergin" bir ruh haline giriyoruz. Beyin, en çok şeker tüketen organlardan birincisi oluyormuş. Bu demek okuyor ki beynimizin şekerini eksik etmiyoruz :)
    kulturlukoylu
    günaydın mesajinin gelmemesi
     obiyagmur
     Akşam interneti kapatıp uyursun hani böyle bi ekşın olsun sabah dolu mesaj olsun da bakam diye o heyecanla uyursun.. Sahah interneti açıp tele bi bakarsın 0 mesaj.. (kanal 7 türk filmlerin de çalan hüzünlü fon müziği ardın dann) dı rı rıııı... dı rı rı dırı rıı.. rı rııı..
     https://youtu.be/XMz_0IJ0REI
     https://youtu.be/XMz_0IJ0REI
      mevsimlerdensnbahar61
      Mutsuz değilde nötür diyelim
       ladydisko
       gördüğüm rüyanın gerçek olmaması
        benita
        Beklediğin mesajın gelmemesi
         badideasensei
         Bir önceki günün nasıl olduğuna göre değişir
          sickelid
          Her gün bambaşka hayaller kurup; sabah uyandığında bir hayalinin daha yaşadığın coğrafya sebebiyle yitip gittiğini görmek... Bence mutsuz uyanmak için yeterli bir sebep.
           mrlawyerkk
           Ben bu durumun sevilmeyen işlerle alakalı olduğunu düşünüyorum. İşini sevmeyen insanlar yaşıyor genelde sabah mutsuzluğu.
            -_-merve-_-
            Havanın kapalı olması insanı etkiliyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.