Rüyada Görülen Ünlüler: Bir Ünlü Sıradan Bir İnsanın Rüyasına Neden Girer?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Yani bir insan rüyasında neden Volkan Konak'ı görür? Nasıl bir bilinçaltıdır bu? ve inanın koltukaltı terleri ile gördüm Volkan Bey'i o derece gerçekçi bir rüyaydı. Sabah uyandığımda acaba gece uyanıp programını falan mı izledim diye düşündüm ama yok. Nasıl gördün derseniz. Şarkı söylüyordu ama benim odamda sadece bana söylüyordu. Orkestrası falan yoktu.Ömrü hayatımda hiç açıp Volkan Konak dinlemedim ki ben bir yerlerde falan duyuyorum tabii şarkılarını, saygı da duyuyorum Kuzeyin Oğlu'na ama neden rüyama girdiğini o kadar merak ediyorum ki?
    ladydisko
    rezil gibi durmadan rüyamda ünlü görüyorum hatta dün gece arda türkmen gizli zombi olup beni yemek için kovaladı korkunçtu daha ne saçma rüyalarım var ama rezil olmamak adına anlatmıyorum
     gregory_
     Karadeniz yaylalarinda tatil yapip çok özel biriyle tanisacaksin.
      berat_redflag
      Enes baturla balık ekmeknyediğim rüya çık aklımdan
       amira
       yusuf stalin rüyamı kaç kere anlatmışımdır..
        mrsnl33
        Rüyamda o ses türkiye yarışmasına katılmıştım.Juri olarak da sadece Bülent Ersoy vardı.Şarkıyı kotu söyledim diye beni kovalamaya başladı,en heyecanlı yerinde annem gelip uyandırmıştı.
         -lucy-
         Kuzenimde bir keresinde Ferhat Göçeri görmüş. Yarışma yaparken ferhatın şarkısı çıkıyormuş ve Ferhat buna kopya veriyormuş.. Sonra Tweeterdan takipleşmeye başladılar?? Bende yan camanı görmüştüm. Arka odaya götürmüyordu Allahtan.. KANIT;
          absurdizm
          ilkokulda Lee min ho ile dans edip öpüştüğümü görmüştüm
           _gizem_
           ünlü görmedim hiç sevdiğimi görüyorum... sonra uyanıyorum işte :)
            peripedia
            Erdoğan'ı görmüştüm ben sayılır mı? Ünlü kategorisine alıyor musunuz Sayın Cumhurbaşkanımızı? Mitingindeydim bende dinliyordum öyle. Ne dediğini asla hatırlamıyorum ama.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.