10
19.1.2021
Rusya'da Sosyal Medya Fenomeninin Üvey Oğlunun Çocuğunu Doğurması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   gulfemkaya
   Bugün haberlerde gördüğüm inanılmaz bir olayı sizinle de paylaşmak istiyorum. Rusya'da çok kilolu olan ve zayıflama sürecini Instagram'da paylaşarak 540 bin civarında takipçiye sahip sosyal medya fenomeni Marina Balmasheva'nın aşk hayatı büyük yankı getiriyor. Olayı anlatmam gerekirse Marina 22 yaşındayken 10 yıllık eşi olan beyefendiyle evleniyor. Bunda hiçbir sıkıntı yok tabii ki. Fakat evlilikleri sırasında eski eşinin açıklamasına göre Marina ve öz oğlunun bir ilişki yaşadığını iddia ediyor ve Marina da bunu kabul ediyor. Ardından Marina eşiyle boşanarak kocasının ilk evliliğinden olan oğluyla aşk yaşadığını ilan ediyor. Tabii ki bu gündeme yerleşiyor. Ardından kendisinden 15 yaş küçük üvey oğlundan hamile kalıyor ve birkaç gün önce de çocuk sahibi olduklarını açıklıyor. Kadın sosyal medyadan gelen bütün kötü yorumlara rağmen hayatının en mutlu günlerini yaşadığını ve kimseyi umursamadığını söylüyor. Bakmak isteyenler için kadının profilini de bıraktım.
   https://www.instagram.com/marina_balmasheva/
   https://www.instagram.com/marina_balmasheva/
   Olay aşırı korkunç değil mi? Oğlun gibi gördüğün ve büyüttüğün biriyle evliyken ve eşinin öz oğluyla ilişki yaşamayı kimsenin midesi kaldırmaz ya. Adama çok üzülüyorum. Eşin seni öz oğlunla aldatıyor. Kaldırması inanılmaz zor bir şey. Bu da bir nevi ensest bir ilişki değil mi sonuçta. Üstünü değiştirdiğin, ağlaması dinlediğin çocuğa aşık olmak bana normal gelmiyor ya. Çocuk için de normal değil. Bana patolojik bir durum gibi geldi bilmiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
    irmak676
    Başlığı anlayabilmek için 3 defa okudum... Umarım yanlış yazmışsındır diye girdim... Maalesef okudum... Allahım yarabbim ya. Ne kadar iğrenç insanlar var.
     imailahorsilahh
     Küçükken Rus ruleti oynardık, ben herkesi vururdum.
      tachycardia
      "Senn benim oğlumdunn"
       eflayilmaz
       Aşırı korkunç ya. Allah kimseye yaşatmasın
        mrs_furby
        Mide kaldırmıyor artık.
         sadisfekshin
         Dede olan koca sevinsin mi üzülsün mü şimdi
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.