Rusların Rusya'yı Terk Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kralnerly
   Savaştan ve yaptırımlardan dolayı Rusya halkının bir kesimi Rusya'yı terk etmeye başladı çoğunluk Türkiye'ye gelmekte.
   https://tr.euronews.com/2022/03/15/ukrayna-n-n-isgalinden-putin-i-sorumlu-tutan-ruslar-istanbul-a-kac-yor
   kaynak
    tsukyomi
    Orada yaşamadıkları savaş ekonomisini burada yaşayacaklar o ayrı. Ama Türkiye onlar için kötünün iyisi, zira şu an Avrupa'ya gidemezler. Aq Avrupası Nazi köklerine geri döndü, Almanya Rus ve Belaruslu hasta kabul etmiyor, İtalya'da Ruslar bazı restoranlara alınmıyor, Dostoyevski kitapları banlanıyor ki iyi bilirler kitap yakmayı. Irkçılık had safhada. Şayet oradan canlı dönebilirse ayımla bir süre Edirne'de yaşamayı planlıyorum. Onu ırkçılıktan ne kadar koruyabilirsem o kadar iyi. Türkiye için bu durum iyi mi kötü mü göreceğiz.
     catherine-earnshaw
     Bizdeki ırkçılık sözde, dilimize yerleşmiş kanımıza değil. Gidip kimseyi gaz odalarına doldurmadık, sabun yapmadık, yabancı kadınların meme uçlarını kesip tesbih yapmadık. Bize gelmelerinin bir nedeninin de bu olduğunu düşünüyorum. Türkiye'deki tüm milletler kim kime dum duma. Hepsi senden benden mutlu, geziyor. Nedense biz Türkler kendi aramızda kedi köpek gibi kavga ediyoruz.
      gregory_
      bok var buraya geliyorlar, fazla durmazlar ama akilli bunlar.
       eliff04
       Ukraynalılar Türkiye'ye geliyor, Ruslar geliyor Suriyeliler geliyor Afganlar geliyor bu ne ya iyice içine ettiler ülkenin!
        selshine
        Terk edecekler tabii yemeye ekmekleri kalmadı halkın resmen
         eliff04
         Ukraynalılar Türkiye'ye geliyor, Ruslar geliyor Suriyeliler geliyor Afganlar geliyor bu ne ya iyice içine ettiler ülkenin!
          gulfemkaya
          dünyaya kimseyi sığdıramadık ve sığdıramamaya devam ediyoruz. ben normal karşılıyorum rusların bu davranışını. yaptırımlardan da yıldı onlar da
           notuds
           amına koyim ülke hacı baba tekkesine döndü ışığı gören soluğu burada alıyor. demiştik aq yol olur diye. amcık suriyelilerle başladı hop afganlar şimdi Ukraynalılar ve ruslar. insan gibi yaşayacak olanlar başımızın üstünde ama sömürmeye gelenleri sikeyim. hergün haberlerde suriler afganlara vurmuş afganlar lübnanlıları kaçırmış yok iranlılar surilerle seks yapmış. yeter amk.
            mrlawyerkk
            Taraf olmak bedbaht bir şeydir. Taraf olan da çoğu zaman bertaraf olabilir. Rus ekonomisi bu durumlardan nasıl çıkabilecek bakalım.
             aytenkxrmnv1
             eee yaşattığını yaşamadan kimse gebermezz
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.