Rus Kadınların Türk Erkekleriyle Evlenmek İçin Ölüp Bitmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   Ksenia Mayakova isimli youtuber Rusya'da bi video çekmiş ve kadınlara bi Türk erkeği ile evlenip evlenmeyeceklerini sormuş. İlginç bi şekilde kadınların çoğu evet demiş. Türk erkekleri çok kibar, bi yerden geçerken her zaman bakıp ilgilenirler, Rus olduğumuzu anlayınca ilgi seviyeleri artar filan demişler hatta hahahahhs O ilginin sebebi başka olmasın ablacım
   https://www.youtube.com/watch?v=WhpoOrrnDKg&feature=emb_title
   https://www.youtube.com/watch?v=WhpoOrrnDKg&feature=emb_title
    mevsimlerdensnbahar61
    Türk erkekleride onları çok seviyorlar mutlu mesuud olsunlar ne diyelim
     rcon
     soğuk nevaleler.
      me_out_bye
      Ters kutuplar birbirini çeker. Soluk beyaz tenliler sarılar renkli gözlüler. Kara saç kara kaş kara göz hafif yanık ten çekici geliyor.
       sairsel
       Evlenin de anyayı konyayı bi görün 🤣
        csa
        Rus erkekleri bizimkiler gibi değil. Bir kere bizim salya akıtıp ilk etapta kibar gibi yapan ayıların aksine baştan zaten ayıca davranıyorlar. Bizimkilerinde elinde değil, güzel ve evlenmeden olmaz gibi tabuları olmayan kızları görünce ister istemez bir çıt kırılma, aşırı ilgi oluyor. Mantıklı açıklamaları var... İşin komik tarafı bu evlenmeden olmaz gibi şeylerin de en büyük sebebi aslında bizim erkekler yine. Kendi karısının kızının bakire olmasını isteyip, kendileri başka kızlarla olmak isteyen oksimoron düşünce yapısındaki büyük bir toplum. Pek çoklarının anneleri de kendi yetiştirilme biçimini dayatınca ortaya cinsel açıdan yetersiz, korkak ve kendi keyfi değil, tamamen o bu ne der diye hareket eden kızlar ortaya çıkıyor... Gerçi bu tip şeyler gittikçe azaldı ama...
         meyvesebze
         Biz evlendik bi yerimiz goge ermedi Bizim goremedigimiz ne goruolar acaba 😳
          dr.rock
          3 samimi arkadaşım Rus’la evli Bizden pek bi farkları yok Bizim kızlarımız esmer güzeli minyon Onlar sarışın güzel uzun Aldığım bilgiler Türk kızlarından daha sadıklar Türk kızlarından daha kocacımcılar Diğerleri aynı diolar
           tsukyomi
           Bir zamanlar şu ablalarla rakiptim, olmaz olsun öyle rakiplik. Ne ter döktürdünüz bana be. Neyse ki Kobra Muratlığımla ve mikroskop gözlümün takıntısıyla kazandım. Soğuk iklim sıcağı, sıcak iklim soğuğu seviyor işte.
            vitaly
            Ölüp bittiklerini sanmıyorum ama ilgili olabilirler, sonuçta tatil yörelerindeki (bazı dırzolar hariç) yakışıklı kardeşlerimiz var.
             littlejohn
             yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı:D (mal dedim diye linçlemeyiniz lütfen)
              yagmurals
              bu aksan konusunda türk erkekleriyle ayrışıyorum sanırım. aksan bana hiç çekici gelmiyor, bizim erkeklerimiz ise ölüp bitiyor. güzelliklerine bir şey diyemem. kimisine ben bile maşallah diyorum :)
               patronice24
               Bir kaç tane Rus arkadaşım var. Not:ben Rusça bilmiyorum, onlar türkçe biliyor:) Çok sadıklar, geyşalık var kanlarında. Erkekleri kimse eğer tanrıları da odur. Türk erkeklerine ilgileri ise erkeklerin maçoluğundan kaynaklanıyor. Çok sordum, bu cevabı verdiler.
                ecemovskiii
                Hhaahhhaha aynen tüm dünya türk erkeklerine hasta....
                 killforyou
                 ölüp ölüp bitiyoruz, onlar da bize bitiyor. durum budur. kendi gözlem ve tecrübelerime dayanarak birbirimiz için idealiz. gayet ideal ilişki. türk kızının tribi kimsede yok kusura bakmayın.
                  burakb_
                  Valla ben de bir slavlara yanaşıyorum hafiften hafiften artık. Ya balkanlar ya Rusya, Ukrayna. Ta Orta Asyadan beri bi' yabancı gelin olayı var bizde atalarımızın bir bildiği var demek ki.
                   bisidiyicem
                   yalan aq. daha benle evlenmek isteyen bir tane rus bulamadım.🤤
                    bendemistimama
                    Ya acmayin soyle basliklar bide video ile kanot yapmissiniz inanio millet sonra velayet savaslari baslio. Yok olum boyle bisey yok.
                     farkvarmi
                     Bacım siz belanızı mı arıyonuz
                      raselika
                      İnsan kendinde olmayanı ister. Biz de eli yüzü temiz, kıldan dolayı ışid militanı gibi görünmeyen, uzun boylu, yakışıklı erkeklere hayır demeyiz sonuçta.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.