Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   criminalcoder
   Buranın girişi vardır çıkışı yoktur.Orospu çocukları inanmazlar deli olmadığına, bu yüzden ordan kurtulmak için istikrarlı bir şekilde akıllı taklidi yapman gerekir.
    steteskop.gel
    Severiz şuan türkiyenin en rahat yeri
     tarantor
     Bakırköy derler adına ...
      redkit00
      Zamanında uzunca bir süre bulunmuşluğum var. Tabi hasta olarak değil. Eğlenceli ve samimi bir atmosferi var. Dışarıdan gelenlere sıcak davranıyor hastalar genellikle. Hastalıklarının farkında olup iyileşmek için çabalayanlar gerçekten takdire şayan. Tabi bir de bunun zıt yönünde hareket edenler de var. Olsun varsinlar hepsini çok severim.
       abdulllahkose
       Koskoca bi ormanın içindedir bakırköy devlet hastanesinden girişi vardır. lepra zühveri hastanesi ve bakırköy kadın cezaevi de bu ormanın içindedir. Valla allahtan ev yakın sırf fantezi olsun diye hava almaya geliyo insan buraya. Hatta 90larda mangal bile yakılır piknik yapılırdı. Şu an içinde 3 tane beltur cafe bulunur. E-5 tarafı ve bakırköy devlet bölmündeki orman içinde bol bol yiyişen hatta sevişen çiftlere rastlayabilirsiniz. Salı pazarı tarafında az da olsa uyuşturucu, alkol alanlara rastlanır. Asıl ruh ve sinir hastalıkları hastanesi olan mazhar osman'ın bahçesinde de bu hastanede yatan bol bol akli dengesini yitirmiş (tabiri caizse, deli) hastaları görebilirsiniz, yanlış bilmiyosam belli saatlerde dışarı çıkıp bahçelerde oturuyolar. Sigara ve para isteyenlere bol bol rastlaya bilirsiniz. Bazıları çok terstir saldırabilirler. Lepra, zühveri hastanesi tarafları ise daha sakindir. buraya cildiyeye yada cinsel yolla bulaşan hastalıklar yüzünden gelinir. Ama mazhar osmanın bazı blokları ve ek binaları bu taraflarda oldukları için yine akli dengesi yitik hastalara rastlaya bilirsiniz ama burdaki hastalar daha kendi halindeler, hatta sıcak kanlı ve samimi desek yeridir. Cezaevi önünden geçerseniz kulelerde nöbet tutan askerlerle göz göze gelebilirsiniz. Eğer yolunuz düşerse mutlaka gelin görün. Bi yanda beltur cafede çay kahve içip temiz havada bol yeşillik içinde keyif yaparken, bi yandan da hayatı sorguluyosunuz...
        biristeri
        Bir süre kapalı serviste yatmışlığım var. Ölüm düşüncelerinin çoğalması üzerine muayene için girdiğim yerden 432'yle hasta bakıcı ile servise alındım. İkinci gün odamda kalan hastalardan birinin öğleden sonra hemen yanımda uykuya daldıktan bir saat sonra ölmesi ile psikolojim daha da bozulmuştur. Merak edenler için evet, içeride değişik beyinler var. Tahmini yatış süresinden çok daha kısa bir zamanda heyete girip içeriden çıktım. Düzenli ilaç tedavisi kontrolü dışında başka hiçbir yararını da görmedim. Ne bir terapi oldu, ne herhangi bir aktivite vs. fakat bu söylediğim her hastane için geçerli değil tabii ki. Aslında öyle çok ilginizi çekmesi gereken bir yer değil ama öğrenmek istiyorsunuz biliyorum. Hasta mısınız olm, ne işin var akıl hastanesinin içiyle falan...
         tugbarella
         Bu gidişle yakında gideceğim yer hatta şimdiye kadar nasıl delirmedim diye düşünüyorum bu kadar olaya 😂
          tugbarella
          Bu hayatta mutlu olmak istiyorsan deli ol akıllı olanlar dan hiç hayır görmedim ben
           aslanburcubirisi
           Böyle devam edersek yeni evim. Buradan yetkililere sesleniyorum gitmeden önce odama hayrına tuval, boya falan koyun. Delirirsem fena şeyler çıkar benden.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.