Ruh Eşini Aramak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Böyle bir şey var mı gerçekten ya? Ruh eşi olabilir mi bir insanın? Ruh eşi demek çok iyi anlaşabilmek mi demektir? Ya da ne demektir? Varsa bile böyle bir şey ben bulabileceğimi düşünmüyorum.
    tsukyomi
    Ruh eşi birebir aynı şeyleri sevmek ya da çok iyi anlaşmak değildir. Aksine kavgası gürültüsü boldur ama kavgası bile zevklidir. Birbirinizin sevdiği/sevmediği şeyleri adınız gibi bilirsiniz, güzellik ya da saygınlık kaygınız olmaz, birbirinizle dalga geçersiniz, dilleriniz ister aynı ister farklı olsun, O leb demeden leblebi dersin, yanındayken mutluluk çoğalır, üzüntü azalır. Biriniz mavi sever diğeriniz kırmızı, ama birleştiğinizde mükemmel bir mor elde edersiniz. Kısaca böyle bir şey işte, bilinenin aksine romantizmin minimum, eğlencenin sınırsız olduğu güvenli bölgedir ruh eşi.
     cansevim
     Ruh eşi dediğin birbirine benzeyen değil birbirini tamamlayandır. Arasan bulunmaz istesen de kaçılmaz😊 Daha basit tanımıyla eskilerin dediği bir tabir var eşekten düşmüşe dönmek diye.. heeh o ruh eşin işte 😄 bir gün beklemediğin anda çıkar karşına. Önemli olan gurur yapıp ya da tabuları yıkamayıp ruh eşini kaybetmemek. Herkese ruh eşini tez zamanda bulur inşallah😊
      lemur
      Ruh eşi diye bir şey yoktur. Bir menfaat vardır, o sayede karşı tarafın davranışlarına uyum sağlanılır ve bu da ruh ikiziymiş hissi verir. Yani köprüyü geçene kadar ruh ikizin olabilir anca.
       buse01
       Telefon numarasını bilmiyorum, arayamam
        sairsel
        Ruh eşi dediğin sana seni keşfettirendir. Farkında olmadığın yeteneklerini ve zevklerini beraberce ortaya çıkarıp bunun heyecanını paylaştığındır ;)
         eski_bi_tanidik
         Inş vardır. 1 yil önceye kadar merak konumdu
          ozlmli
          aramayla bulunmaz ki :( bir gün bir yerde elbet gelir
           uzgunsaripapatya_
            zimbo
            Bi telefon numarası falan verin de arayalım be..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.