RTÜK'ün Üniversiteler Fuhuş Evidir Sözlerine Karşılık En Alt Sınırdan Ceza Vermesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   RTÜK, Akit TV'ye Ebubekir Sofuoğlu'nun üniversiteler için “fuhuş evleri” sözleri üzerine Üst Kurul olarak Sofuoğlu’nun sözlerine karşılık Akit TV'ye yüzde 1 idari para cezasına karar verdi. Bu ceza RTÜK'ün vermiş olduğu en alt sınır cezasıymış.
   https://t24.com.tr/haber/rtuk-ten-fuhus-evleri-ifadesine-para-cezasi-akit-tv-en-alt-sinirdan-ceza-odeyecek,923714
   Kaynak
   Açıkçası RTÜK kararlarına saygı duyulan bir kurum olma özelliğini kaybetmeye başladığı aşikar olan bir şey. Fakat toplumun değerlerini zedeliyor diye her gün en üst sınırdan dizilere, kanallara ve hatta en küçük aşağıda geçen bantlarda yanlış yazılan ardından özür dilenen konularda bile kanallara en yüksekten cezalar veriliyor. Bu medyanın özgürlüğünü kısıtlamak değil mi? Belli kanallar ne derse eyvallah belli kanallar hiçbir şey diyemez. Medya artık yokuş aşağı yuvarlanıyor maalesef.
    cinayetvaraga
    it iti ısırır m? hayır!
     fakeulanfake
     her universite yasina gelmis birey resittir ve yetiskin kategorisine girer Size ne allahin yobazlari, insanlar ne isterse yapabilir ben o bakan, basbakan falan tweet atinca dava yiyorum bu gereksizler tvde konusuyor cahil cahil takiliyor bide dunyanin parasini kazaniyor yazik ya
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.