RTÜK’ün İnternet Dizilerine Müdahale Etmesine Ne Diyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kenantatlitug
   rtük'ün müdahalesiyle netflix, designated survivor dizisinin bir bölümünü türkiye'den kaldırdırmış. kaldırılan bölümde, türkiye'nin cumhurbaşkanı olan bir karakterle abd başkanı karşı karşıya geliyormuş. ben pek şaşırmadım açıkçası bu müdahaleye... siz ne diyorsunuz peki?
    hesapsilindi00
    Yeni Türkiye bu. Neden şaşırdınız ki?
     steteskop.gel
     Bi oraya el atmamıştı tosun paşayı eşeoğlueşeksiz izleyemeyeceksem TV'nin ne anlamı var kiiii😄🥺
      tangomuzeyyen
      Para verdiğim bir şeye de müdehale etmesinler artık. Vallahi RTÜK eğer çocukları gençleri çok düşünüyorsa TRT , ATV gibi kanalları minikago ya çevirebilir. Sakıncası yok.
       hayatikayanadam
       Yakında evlere servis de yaparlar. Konuşmaları sansürler ve hareketlerinizi makaslarlar. Hizmette sınır yoktur sloganı ile :)
        leydibeyana
        Türkiye de hiç bir sistem haddini bilmiyor. Parayla üye olunan bir mecrada kısıtlama olmasi Bi tek mecranın kendisine kalmış biseydir. Şarap yerine fermante üzüm suyu duymak isteseydim erkenci kuş izlerdim.
         tahoe_og
         Net kurallarla internetin tamamına müdahale etmeli.Özgürlüğü kesinlikle kısıtlamalı ama ben her radyo-televizyon okumuş veya diksiyon dersi almış aptal orospu çocuğunun YouTube kanalı açarak sıfır kaynak ve sıfır bilgi ile cahilce konuşmasından ve milleti yanlış yönlendirmesinden bıktım.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.