RTE ve Fahrettin Koca'ya Suç Duyurusu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vogelfrei
   Buna açık bir biçimde cesaret edebilecek tek parti bir komünist parti olabilirdi zaten zannımca. Gözde muhalefet, koltuk korkuları yüzünden bu kadar radikal davranamıyorlar. Vaka sayılarını saklamaları, ölümleri örtbas etmeleri ve gerekli tedbirleri almamaları ve nihayetinde Bakan Koca'nın bunu itiraf niteliğindeki açıklamaları doğrultusunda bulunulan bir suç duyurusudur. Tabipler odasının buna destek vereceği kesin, öbür partilerden de yüksek rütbeli insanları bu konu hakkında kamuoyu yaratmalarını bekliyoruz. Gerçi tabipler odasının da çok tehlikeli bir kurum olduğunu ve acilen kapatılması gerektiğini söylüyordu Bahçeli.
    dr.rock
    Muhalefet kadar kafanıza taş düşsün
     alys
     her ne çıkarsa çıksın sonuçtan haklari/hakkımız için bir mücadeleye girmis olduklarından kendilerini destekliyorum.
      mrlawyerkk
      Haklı bir eylem, kamuoyunu manipüle etmek, yanlış yönlendirmek suçtur. Sonuç çıkmayacaktır ama bu gerçeklikle yüzleşmek adına anlamlı bir hareket.
       sedefartuny
       Kim olursa olsun toplum sağlığı söz konusu olduğunda kimsenin kafasına göre davranamayacağı görülür umarım. Toplumu yanlış yönlendirmek, bilgi saklamak suçtur.
        okadin
        Aylarca kamuoyu uyutulduktan sonra bir anlamı yok. Suç teşkil eden bu durumu gerçekleştirenler hakkında suç duyurusunda bulunmak anlamlı değil. Bu yanlışın yapılamayacağı bir sistem ihtiyacımız olan.
         peripedia
         Toplumun her bir ferdi ve her siyasi parti bu tavrı almalıdır. Bu öyle bugün 5000 vaka açıkladım, yoğun istek üzerine bugün 30000 açıkladım bitti gitti ile olacak bir şey değil. Paşa paşa hesap verecekler.
          herseyinaktivisti
          Yorum yapmak istemiyorum. Silivri soğuktur şimdi...
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.