RTE'nin Türkiye Cumhuriyeti Ordusuna İslam'ın Ordusu İslam'ın Son Ordusu Demesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Bu bir şiirmiş dua benzeri. Dua da diyebilirsin. Bunu çok seviyorlar ve zevkle bunu söylüyorlar bir işid taliban vari bir heves ve edayla.
   https://youtu.be/-NKSsSxgMUk
   https://youtu.be/-NKSsSxgMUk
   Günümüz. Yakın tarih. Geçmiş.
   https://youtu.be/yxdUJvooOrI
   https://youtu.be/yxdUJvooOrI
   Türkiye'nin kendini kritik bir konumda yaşarken daha kendisini toparlamadan. Garantiye sağlama almadan. Neden oraya buraya bazı kişilerin olaylarına hizmetine gönderiliyorlar bununda sebebini bu video açıklamış oluyor. Bu kişiler kendi zihinlerinde kendilerini gerçekten islamın şahı savunucusu görüyörlar. Ülkemizle milletimizle vatanla alakalı çokta bir durumları yok. Dertleri asıl gayeleri DAVA dediğimiz kişinin içindeki ana amaçları belli. Yorumlar sizde. Herkes kendi yorumunu yapsın içinden. Zaten din ile corrupt edilmiş bu ordu yakın zamanda. Fetö meseleleri falan şimdi yeni yeni temizlendiği söyleniyordu ama bu seferde kime neye benzetilmeye çalışıldığı belli. Yazık. Ordular milletler için vardır. Vatanın koruyucu kuvvetidir. Türk ordusu Türkiye Cumhuriyetini Türk halkını korumak ve ileri taşimak içindir.
    tsukyomi
    Madem Türk ordusuna İslam'ın ordusu diyorsun, o zaman Haçlılara da ses etmeyeceksin, nasıl olsa o da laciverti değil mi? Saçma oldu değil mi böyle deyince? Bence de. Din inananlara değil de orduya ihtiyaç duyuyorsa o din değildir, ama Taliban'la inancımız farklı değil diyen biri için normal bu tabi. Evet, adam kesinlikle başkomutan, inandık buna. Her şeyi bıraktık, sadece buna ve engin askeri bilgisine inandık. Ve utandık. Haşa ondan değil, kendimizden.
     abdes_terligi
     türk ordusunu bir islami kuvvete indirgemek nedir ya
      gulfemkaya
      Son değildir be knk
       benggg-benggg
       Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galib et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın.".. katranı pişirsen olurmu şeker,cinsini ziktigim cinsine çeker..😌 Zorunamı gidiyor
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.