RTE’nin Bayramlaşma Videosundaki Saniyelik Uykusu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   İki cümle kurmaya mecali yok valla bi ara gidip geldi. Resmen ülkeyi yönetecek fiziki kapasitesi bitmiş. Bu arada o tişört ne öyle ya 😅
   https://twitter.com/herkesicinchp0/status/1417818398805962752?s=21
   https://twitter.com/herkesicinchp0/status/1417818398805962752?s=21
    talihsizinteki
    azrail yap şovunu oğlum
     marmarian
     Hiciv içermez: 16 yıl boyunca devamlı kendisine düşman edinen, dün dost dediğini bu gün düşman gören ve öyle de olan. Güvenecek hiç bir yakını kalmayan bir insanın hayatını düşünün... Ve doğrularla yanlışların karıştığı, gerçeklerle yalanın iç içe girdiği bir hayat düşünün. Bunca yıl topumu manipüle eden bir zihinin sonunda kendisini de inkar edecek hale geleceğini ve artık beynin otopilotta kendi kendine çalışmaya başladığını düşünün... Artık beyin o kadar çok idman yapmış ki belki de yıllardır zihinin ötesine geçip özden bir duygu sergileyemiyor. Bir insanın kendi kendini zihninin dehlizlerine hapsettiğini hayal edin. Artık her şeyiyle otomatikleşmiş bir varlığa dönüşürsün. Bir bakıma yapay zeka yaratmışsın kendi içinde... Düşün 16 yıllık çok çok çok zorlu bir yoldasın. Tek adam olma uğruna o zor yolları aşarken, kaç dostu küstürdün. Kaç dostu içeri tıktın. Kaç dost dediğin kuyu kazdı... Dün dost bu gün düşmam/ bu gün dost dün düşman... Bu gün doğru diye bağırdığına dün yanlış diye bağırmışsın. Her şey beyin için karman orman olmuş. O beyin salt gerçekle çalışmıyorsa nasıl zor bir algoritma dayatıyorsun o beyne bir düşün... iflas eder beyin... Erdoğan’ın kullandığı algoritmayı dünyanın en iyi matematikçisi yazamaz. Çünkü değşken ve sürdürülebilir değil. Kendini koy yerine; beynin dayanabilir mı? Cyborg’e dönüşür beyin ve belli bir süre sonunda da sadece okuyarak ancak konuşabilirsin. Düşünün biraz!!!
      krokiller
      Allah tamamına erdirsin
       me_out_bye
       X kuşağı tişörtü giymiş bende sizdenim diye. Canlı mı bu? Niye böyle olmuş. Silselerdi. Artık canlı konuşmak risk adama. Ülkeyi yönetecek yeni biri lazım acaba kim olacak? Boşta kalmasın ortalık o zmn daha beter karmaşa olur.
        kafatamircisi
        Silivri sıcaktır şimdi
         slmbnarda
         Tişörtü dedemden çalmış
          lovewkoko
          olum ben korktum lan bu görüntüden
           bisosyolog
           Ee kimse dünyaya kazık çakmayacak efenim
            cokbilmisdegilcokbilen
            İşin garip tarafını söyleyeyim mi? Bunu paylaşan resmi kanal
             gizemino
             Windows açılıp kapanma sesli olanı.....
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.