RTE’nin Bayramlaşma Videosundaki Saniyelik Uykusu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   İki cümle kurmaya mecali yok valla bi ara gidip geldi. Resmen ülkeyi yönetecek fiziki kapasitesi bitmiş. Bu arada o tişört ne öyle ya 😅
   https://twitter.com/herkesicinchp0/status/1417818398805962752?s=21
   https://twitter.com/herkesicinchp0/status/1417818398805962752?s=21
    slmbnarda
    Tişörtü dedemden çalmış
     kafatamircisi
     Silivri sıcaktır şimdi
      seksenderece
      Anlık uykuya dalmış gibi geldi bana. Sağlıkçı arkadaşlar daha iyi analiz eder. Edit; Başlık ben dio'yu girmeden önce fenalaştı şeklindeydi. Uyku olarak düzeltilmiş. Sizden ricam her ne olursa olsun yanıltıcı ve abartılı haber başlığı açmayınız. İyi akşamlar.
       cinayetvaraga
       Hadi bakalım
        marmarian
        Hiciv içermez: 16 yıl boyunca devamlı kendisine düşman edinen, dün dost dediğini bu gün düşman gören ve öyle de olan. Güvenecek hiç bir yakını kalmayan bir insanın hayatını düşünün... Ve doğrularla yanlışların karıştığı, gerçeklerle yalanın iç içe girdiği bir hayat düşünün. Bunca yıl topumu manipüle eden bir zihinin sonunda kendisini de inkar edecek hale geleceğini ve artık beynin otopilotta kendi kendine çalışmaya başladığını düşünün... Artık beyin o kadar çok idman yapmış ki belki de yıllardır zihinin ötesine geçip özden bir duygu sergileyemiyor. Bir insanın kendi kendini zihninin dehlizlerine hapsettiğini hayal edin. Artık her şeyiyle otomatikleşmiş bir varlığa dönüşürsün. Bir bakıma yapay zeka yaratmışsın kendi içinde... Düşün 16 yıllık çok çok çok zorlu bir yoldasın. Tek adam olma uğruna o zor yolları aşarken, kaç dostu küstürdün. Kaç dostu içeri tıktın. Kaç dost dediğin kuyu kazdı... Dün dost bu gün düşmam/ bu gün dost dün düşman... Bu gün doğru diye bağırdığına dün yanlış diye bağırmışsın. Her şey beyin için karman orman olmuş. O beyin salt gerçekle çalışmıyorsa nasıl zor bir algoritma dayatıyorsun o beyne bir düşün... iflas eder beyin... Erdoğan’ın kullandığı algoritmayı dünyanın en iyi matematikçisi yazamaz. Çünkü değşken ve sürdürülebilir değil. Kendini koy yerine; beynin dayanabilir mı? Cyborg’e dönüşür beyin ve belli bir süre sonunda da sadece okuyarak ancak konuşabilirsin. Düşünün biraz!!!
         talihsizinteki
         azrail yap şovunu oğlum
          me_out_bye
          X kuşağı tişörtü giymiş bende sizdenim diye. Canlı mı bu? Niye böyle olmuş. Silselerdi. Artık canlı konuşmak risk adama. Ülkeyi yönetecek yeni biri lazım acaba kim olacak? Boşta kalmasın ortalık o zmn daha beter karmaşa olur.
           krokiller
           Allah tamamına erdirsin
            blacksabahattin
            videoyu durduramadım lan ahaha gece gece tırstım amk, korku filmine bağladım resmen ahahah. adamın pili bitmiş, bence bahçeli reyis bir an önce haaaaaaaaaaaaaaydi seçime!! demeli bu sayfa da böylece kapanmalı. Güneşe akın var akın, güzel günler yakın beybisiler!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.