Ronaldo ve Messi'nin Futbolun Son Efsaneleri Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mehmet_08
   her şeyin tüketime kurban gittiği bu çağda malesef futbolda eski heyecanını yitirdi. bu 2 efsanevi oyuncundan sonra bir daha böyle efsanelerin geleceğini sanmıyorum ha evet daha iyileri olabilir ama hiçbiri böyle bi konuma ulaşamaz.(neymar,mbappe,de bryune vs.) onların 2 sini de oynarken gördüğümüz için çok şanslıyız. benim için her zaman en iyi ronaldo olmuştur ve umarım onu bir kere daha canlı seyredebilirim. iyi ki varlar... ronaldoyla ve eminemle tanışabilmek en büyük hayalim
    apricity
    Sadece performans olarak değil karakter olarak da Ronaldo en iyisi bana göre.Onun gibisinin bir daha gelebileceğini düşünmüyorum.
     thetalentedmrripley
     Bunların ikisi de efsane ama futbol dünyasından bir Ronaldinho geçti ki o gittiğinden beri futbolun heyecanı kaçtı benim için, artık kimseyi izlemek zevk vermiyor.
      birdetroitfani
      Messi daha iyi ama ronaldo kalbimr taht kurdu
       sbstnbjk
       İkisinin de şanssızlığı futbolun eski önemini kaybettiği döneme denk gelmeleri. Evet rekorları alt üst ettiler, tarihin en iyi istatistiklerine ulaştılar ama asla futbolun en büyük iki efsanesi olan Maradona ve Pele kadar büyük efsane olarak anılmayacaklarını düşünüyorum. Hatta efsanelikte Maradona ve Pele'den sonraki seviyede yer alan Cruyff, Puskas, Baresi, Müller, Beckenbauer, Maldini, Totti gibi isimleri bile yakalamaları zor. Çünkü onların zamanında futbolun insan hayatındaki önemi bambaşkaydı. Ve hepsini efsane yapan farklı hikayeleri, ortaya koydukları karakterleri vardı. Ronaldo ve Messi tarihin en iyi oyuncuları olabilirler ama asla tarihin en büyük oyuncuları olamayacaklar. Büyük oyuncu olmak, efsane olmak farklı bir şey.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.