Rock Temalı Albümünü Yayınlamaya Gün Sayan Miley Cyrus İlk Teklisi Prisoner ile Geri Dönüş Yaptı. Klibi Nasıl Buldunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sfsdafsdfdsfa
   Rock ve nostalji temasıyla bu güne kadar ki alışılmışın dışında dolanan miley ve dua ikilisini dudak dudağa görmek de şaşırtmadı geçen haftalarda gay dergisine kapak olan dua ve yanında aktivist miley ikilisini sevmemek mümkün değil. Benim şahsım adına şarkıya ve klibe bayıldım eğer hala dinlemediysen buyrunuz link :
   https://www.youtube.com/watch?v=0ir1qkPXPVM
   https://www.youtube.com/watch?v=0ir1qkPXPVM
    talihsizinteki
    bunun rock olduğunu kim iddia ediyo .d şarkının sesini kapayıp bakınca öyle bi havası var ama yalan olmasın
     me_out_bye
     Sadece müzik güzel GİBİ az ama sonra lap diye bitince anlaşılıyor güzel falanda değil. Sürekli tekrar zaten bide boş yani içi boş hafif. Kalite çok yok. Herkes şarkıcı olursa böyle olur. Youtuber şarkısı kıvamında. Klip rahatsız edici. Biraz irete oldum. Ağızını ekranın ortasına koymuş devasa. Diş dil ağız ? Wtf.. 🤢 Birde irete edici hareketler bak. Böyle bi göt göt tavırlar bak işte bunları sevmiyorum. Senin benim gözüme sokmana gerek yok bi yerlerini. Sen dümdüz duracaksın benim bakmak istediğim geldiğinde ben focus atarım abisi tamam ? Ben zoom'larım hareretleniriz. Ya da taam onun isteği gelir ok bencil olmayalım olabilir tabi. Havaya girmiş işte. Göya çılgın bad görrll.. Ama o zamanda böyle olmaz bak abisi. Başkalarını bilmem belki seven vardır böyle ama ben sevmiyorum. O zamanda böyle irete edici olmucan bak. Ufak ufak sinyallar verirsin bizde havaya gireriz yine çoşarız. Ama bu ne yani? Bende ters tepiyor. Depiği koydum mu bunu fırlatırım kendimden 5 metre uzağa. En arka koltuğa yabışır. La bebe git la diye. O ne lan ıyy vıyyy diye. 🤔😐🤷🏻‍♂️. Öyle işte efendim. 😐🤷🏻‍♂️. Ne bile diye diyeceğime diyecesine diye bilim ne bilim manayak işte yani. Şımara şımara bunlar keyiften iyice sapıtıyor böyle. Biz dertten kafayı yiyoz. Bunların ülkede de yapacak bişe yok her boku yapmış hala sıkilıyor keyiften kafayı yiyorlar. Böyle bi göt gıt hareketler dilini kestirme çatal matal yaratığa dönme falan. Has sie.. kak git. Det. Dünyanın en güzel kadını ol. En seksisi. Bak böyle takılırsa davranırsa bende ters teper. Ona bile ireti olurum. Öyle bi huyum var. 🤔 Çok baskın olmucan. Zıtta giderim. Gıcık kapıp. 🤔😐🤷🏻‍♂️. Klip boş hoş değil. Müzik basit düşük kalite 1 2 dinlersin belki ama sonra bir daha bakılmaz yüzüne. Geriye ne kaldı zaten ? 🤔 Boş geçiniz.
      busrawashere
      bugün rock'ın sadece dudak kaldırma olduğunu öğrendik öğreten kişi disney oyuncusu
       handeyakar07
       Rock bunun neyine?
        bisidiyicem
        rock muzik bir yaşam felsefesidir. ritimleri özeldir. duygusu candır. Hayat kaynağıdır. Bu hatundan rock sanatcısı çıkaramazlar. Rock müzik tanrıları adamı çarpar. Müzige gelince pek tarzım değil ama klibi BLACK METAL ve HEAVY METAL karışımı olmuş. aradaki ergen öğeleri atarsak. Yani nerden baksan tutarsızlık , nerden baksan ahmakça bir klip.
         amakafamiznasiguzel1
         Bildiğim tüm gerçekten rock müzik yapan rock gruplarını ve sanatçılarını tek tek saymamak için zor tutuyorum kendimi...
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.