Robotlar Yapsa Daha İyi Olacağı Düşünülen Meslekler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Allah aşkına kamu kurum ve kuruluşlarındaki bazı personellerin yerine robotlar gelsin bir an önce. En azından robotlar gülümseyebiliyor. Bizim kamu görevlilerimiz surat asıyor, kızıyor. Devlet dairesinde maksimum bir saat sürecek işim tüm günüme mal oldu bugün. Korona döneminden önce de böyleydi. Keşke bir robot yapıyor olsa bu arkadaşların işini.
    gregory_
    Berberler, gereksiz muhabbetler biter.
     bright-wizard
     Madencilik
      nar_cicegi
      gıda üretimi. robotlar tuvalete gitmeyecekleri için tuvalet sonrası yıkanmamış ellerle gıda üretimine girilmesi gibi bir problem olmazdı mesela. (her yer böyle değil tabi ki; ama ne yazık ki böyle vakalar sanılandan daha yaygın)
       belizzimaaa
       Öğrenci işlerinde görev alabilirlerse harika olur.
        zimbo
        Masaya yemek servisi yani garsonluk yapsalar daha iyi olur. Artık garsonlara laf anlatamıyoruz
         cinayetvaraga
         taksici olsunlar. kuruş hesabı yapıp, yoldan millete takmazlar.
          okadin
          Dönercilerde düşünürüm ben bunu keşke bir robot kesse döneri diye. O amcaların her tarafa damlayan terlerini gördükçe bu düşüncem daha da pekişiyor. Dönerden soğudum o görüntü nedeniyle. Evet evet dönerci robotlar olmalı artık hayatımızda.
           dr.rock
           Doktorluk Böylece hasta yakını dövünce eli acır
            _umut_
            Böyle bir yazı okumuştum. Robotların ülke ve dünya yönetimi hakkında. Kişisel çıkar, duygusallık, kötülük, nefret gibi insansı yönleri olmadığı için tamamen mantıksal ve istatiksel olarak yönetimde en doğru kararı verebileceklerini savunuyordu bu yazı. Bence de öyle. Tüm yönetim işlerini ( ülke, şehir, hatta kurum ve kuruluş ) robotlar ve yapay zeka üstlenmeli. Bu şekilde 7 sülalesini doyurmak için değil gerçekten iyi yönetmek için yönetirler ve gerekli hesaplamalarla her zaman en doğru kararı verirler
             rarero
             Kesinlikle araştırma ve literatür taraması gerektiren her şey. Gözden kaçırdıkları hiçbir şey olmaz çünkü. Bütün taramaları yapabilir. Yabancı kaynaklardan faydalanırken herhangi bir sorunla karşılaşılmaz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.