Rihanna’yı Beğenen de Ne Bileyim Biraz Varoştur
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   alevalevay
   Nolur beni linçlemeyin ama bu kadının nesini beğeniyorsunuz Allah aşkına ?? Erkeklerden çok kadınlar beğeniyor bi de kendisini. Bana göre gayet standart bi tip hatta baya keko şu hareketlere bakın. Neden bu kadar abartıldığını anlamıyorum şarkı da yapmıyo zaten artık Erotik bi varoşluğu olan bu kadını beğenen varoştur. Oh söyledim rahatladım
    killforyou
    sabah şu klibi izledim de geldim. inanılmaz yani bu kadına varoş demek güven özveri tecrübe ister.
    https://www.youtube.com/watch?v=o3mP3mJDL2k
    https://www.youtube.com/watch?v=o3mP3mJDL2k
     bukafelos
     ben sanata vermiş olduğu katkılardan ötürü seviajsajkjas. tam dicem bir gülme geliyor.
      me_out_bye
      Bayağı tatlı biri ama çoğu kadında olduğu givi yaşlandıkça erotizme vuruyor havası kaçıyor yavas yavas biraz o yüzden. Sütyen Kilot firması çikardı çikarali büle pozlar sabah akşam. Yani özellikleri gittikçe kadınlığını satmaya çalışıyor. Üzücü, basitleşici 🤷🏻‍♂️ Birazda alıskanlık. Kovalarlar kaçarsın bir sure sonra pek kovalamamaya başlarlar sende bunu gorunce kendin açmaya başlarsın cunku o hisse alişmişsindir sevmişsindir. Oyle işte. Hayat böyle. Yaşayanlar ne dediğimi bilir bilmeyenlerde ileridr yaşayacak. Hep kovalanmayacaksın sürekli o sadece taze iken. :)) Hayatın evreleri var.
       abdes_terligi
       Ben o kadını yeteneğinden ve kudretinden dolayı seviyorum. Güçlü birisi, o kadar zorluklarla başa çıktı hala ayakta. Çok da yetenekli kendisi.
        domatescokpahali
        kıskanclık hasetlik kokusu alıyorum :D
         torture
         Rihanna çok başarılı ve güzel bir kadın bence beğenilmeyi hak ediyor
          asit
          Bi kere kadının sesi seksi. Sonra çikolatamsılığı ve müzikteki başarısı. O kendini beğendiriyor daha çok. Gerçi inceden bi çingene havası da var ama o da ayrı bi yakışıyor bu hatuna.
           talihsizinteki
           şu anki hali için bi şey diyemem ama zamanında canımı verirdim 2013 kasa rihannaya asla laf ettirmem .d
            ivan-ogar
            Rihannanın canlı performanslarını dinleyin. Yalnız mikrofonda ses düzenleme olmayan performansları. Kadında ses yok! Analizleri de izleyebilirsiniz. Aldığı eleştirileri. Gerçek bir siyahi ses için Beyonce ya da Nicole Scherzinger dinleyebilirsiniz. Oldukça yetenekli ve güzel seslere sahip kadınlardır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.