Rick And Morty'nin Nesi Güzel?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Yeni bitirdim bütün bölümlerini. Güzel ama çokta aşırı iyi gelmedi bana. Neden bu kdr çok popüler oldu anlamsız. İki kişinin hatta bir kişinin oturup bazı şeyler hakkında tşk geçmesi sadece. Bazı bölümlerinde çok iyi kurgu varken bazı bölümlerinde hatta hiç kurgu yok. Adam 3 5 filmi izleyip onlardan nüanslar alıp komiklik yapmaya çalışmış. Bütün olay bu içerikte. Ama karakterler bence çok iyi yaratılmış. Bütün hepsi çok tatlı 😁 Çok iyi çizilmiş ve çok iyi davranıyorlar hepsi karakterini çok iyi yansıtıyor. Amerikada bir teenage kız. Bir teenage oğlan biraz daha akıllı ama aynı zamanda dahi dedesinin yanında aptal bir ergen kalan 😄 Dahi çok kendine özgün ama tamamen kafayı kırmış ne yapacağı belli olmayan eğlenceli bir dede. Fazla vasfı olmayan standart bir baba. Ve evi idare eden klasik annesi 🙂 Sevmemenin 4te3ü bunlar kaynaklı sanırım. Kalan 4te1i de espriler.
    meyvesebze
    İnce ince göndermeleri olan diziler, filmler belirli bir topluluk tarafından küçümseniyor..Bunun genel kültür ve bilgi eksikliginden kaynaklandıgını düşünüyorum... Orda bi konuyla dalga geçilirken,konudan uzak olan 'bu ne yeaaa' diyor
     fairytale-
     Ben merak ettim aslında. Önerir misin izlemek için? Akıcı mi yoksa sıkılıp kapatacağın türden mi ?
      patiklipengui
      Ne gömdün ibo ya :/ Ben severek izlemiştim. Çizgi film neticede. Çok iyi mizahın yapılacağı bir alan değil. Ama yine de iyi göndermeleri var. Eğlendiriyor.
       abdes_terligi
       ilk 3 sezon iyi sonrası bok
        gizemino
        Yaa mizah seviyesi gayet yüksek ve içten içe güldüren bir yapım bence
         leb
         karakterlerin seri boyunca gelişimi diziye tüm bakış açısını değiştiriyor insanın zamanla öyle çizgi film deyip geçmemek lazım. ilgisi olanlar için paralel evrenleri çok güzel işliyor ayrıca espriler gerçekten çok ince.
          me_out_bye
          Şu en meşhur olan turşu rick bölümüde resmen ilkokul seviyesi mizahtı. Bu muymuş dedim yani... Bu kadar yaygara yapılan. Yetişkin çizfi film bölümüyle alakası yoktu. Hafif eğlendirdi tabi yine ama çok şey yani tiktok seviyesi bir içerikti açık konuşalım. Bir bakmışsın dünyanın her yerine ürünleri satılmış ? Bu devirde bazı şeyleri cidden abartıyorlar insanlar sanki.
           silmarillion
           Ben çocukken bu dizi olsaydı zevkle izlerdim, çok eğlenceli bence yıllarca south park izledim tamam rick and morty daha masum ama, amaaan neyse bağlayamadım bir yere dağınık kalsın:) :)
            marvelhulk
            ben hiç izlemedim ya yorum yapamıycam🙄
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.