Rica Etsem Okuyup Gerekeni Yapar mısınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   darkomikhanem
   Arkadaşlar iki gündür sema nın üzerine çok gidiyorsunuz bilmem farkında mısınız bu gün cidden çok fazla üzerine gittiniz. Lütfen biraz empati yapin ve kendinizi onun yerinede koyun sizin üzerinize bu kadar gelinirse nasıl bir piskolojiye girersiniz acaba? Şemanın yerine herhangi birinizde olabilirdiniz sizlerden birinin üzerine bu kadar gidilseydi emin olun kim olduğu fark etmez onun içinde bunları yazardım. Bazılarınız yaşımdan ötürü bazılarınızda sevdiğinden ötürü saolsun bana karşı saygılı davranıp abi diyiyorsunuz. Sizden ricam abinizi kirmayın o diolarınızı kaldırın arkadaşlar. Ve sema sende bir daha özelini buraya atma lütfen hepimiz buraya eğlenmeye stres atmaya gelmişiz güya ama burda daha çok stres oluyoruz malesef neyse fazla uzattım. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim :)
    sexen
    Herkes hakettiği gibi muamele görür. Demek ki bir yerde yanlış yapıyor. İlk önce onu düzeltsin
     cinayetvaraga
     tek başlıkta kendinle çelişerek geri kalanını okumama gerek bile birakmadın. Çok değil bir hafta önce de benzer olaylar oldu ama böyle bir serzeniş görmedim ben. yani demek ki sema özelindeymiş başlık. esas mevzuya gelecek olursak, sosyal platform. fena halde atış serbest. zaten sıkıntı burda. ama açılan başlikların iceriği, kalitesi ortada. böyle başlıklara böyle yorumlar gelmemesi işten bile değil. gunaydın başlığı, nasilsıniz baslıkları, insta hikayesi gibi başlıklar. elbet birileri çıkar ve yıldırır insanı. çuvaldız lazım once herkese.
      thetalentedmrripley
      Semayla dalga geçenler onu ne kadar görmezden gelebilirse Sema da aynı şekilde onları görmezden gelebilir. Ama ne Sema ne de diğerleri bunu yapmayacak, insanlar değişmez. Bugün herkes diolarını silse yarın yine aynı şeyler yaşanacak. Ve eminim tam tersi konumda olsalardı Sema da aynısını belki daha fazlasını yapardı.
       cimilli
       Ne semaymış arkadaş ya. İsteyen, istediğine , istedigini der. Sana ne? Size ne mk? Ben sema ile dalga geçmek istiyorum ve geçiyorum. Alınıyorsa veya guceniyorsa çokta umurumda. Canınız cehenneme. Eleştiri kaldıramayan insanlarla ve onların yalakalarıyla işim olmaz.
        sacmaliklarbekcisi
        gerçekten hoş durmuyor mesela ben semaya diodan gitme konusundaki fikrimi onun diosunu yanıtlayarak belirttim başlık açmadım, açılmamalı sevmeyebilirsin görmekten rahatsız olduğunuzu dediniz anladı ama bu kız böyle biri değişmez bence boşa olay yaratıyorsunuz burayı sıkıcı hale getiriyor sevmediğin birini görmezden gelirsin sizin ki ne ?
         simerenyamdakicicek
         kardeşim istediğiniz kadar itici komik bulun sanal zorbalık bu aynı başlıktan 5 tane var ha ha ne komik kızı savunmadığım halde bana saldırdınız geçen başlık,, madem bu kadar basit biri neden sürekli bu kızla eğleniyorsunuz basit insanları ben görmek istemem siz zevk alıyosunuz demekki sizde de bir işsizlik var dipnot : anlamayıp semayı savunuyo diyen sikimsonik çıkarsa diye olmayan aklını başka yerde kullansın
          silivri
          Çok taraflı bir bakış açısı. Kızlarsoruyor sitesinin nasıl leş bir site olduğunu bilen bilir. Biri çıkar özel hayatıyla ilgili aptalca bir şey paylaşır, altında herkes dalga geçer. Tanıdık geldi mi? Bu duruma sitenin kızlarsoruyor'a dönüşmesine içerlenip misilleme yapıyorsunuz diyebilirsin. Fırsattan istifade sinirinizi boşalttınız diyebilirsin. Ya da Sema'ya uyup çocukluk yaptınız da diyebilirsin ama zorbalık deme. Zorbalık arıyorsan üyelerden birine senin ananı siktireceğim diyene bakabilirsin. Ayrıca kendisi öyle veya böyle dm'den konuştuğu her şeyi kopyalayıp burada paylaşıyor. Bu zorba izin alıyor mu acaba özel konuşmaları yayınlarken?
           deniz_yesili
           tespihi halayda kullanalim,verin halay basinin eline.D
            batu58
            Güzel yazmışsın eyvallah ama hatan var diyorsun ki sizi linçleseler bu zamana kadar kimse bu platformda böyle linçlenmedi veya dalga geçilmedi çünkü tüm uyarılara rağmen sema yapmaya devam etti hakede hakettiğini verdiler umarım anlamışsındır.
             futbol_sevenbiriii
             Bu aptallara takınılmaz zaten üzülme sema sktir et bunları
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.