20
16.10.2020
Restaurant Faciaları
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr.rock
   Öğrenciyiz Grupça oturduk, 4 kişi... Mercimek çorbası istedik. Arkadaş kaşığını daldırdı erik kadar sümüksü bşi çıkarttı, çaktırmadı koydu kenara, devam... Öğrenciyiz, alışığız... ben daldırdım kaşığı, çıkarttım, avuç içi kadar poşet... Neyse, mide kaldırmadı tabi kalktık. Polemiğe girmeyelim dedik, hesabı ödeyeceğiz... Yemeği bıraktığımızı gören rest sahibi ile konuşmamız; - Hayırdır çocuklar bitirmemişsiniz, sevmediniz mi? - Hayır acelemiz var ondan - Yok yok beğenmemişsiniz, söyleyin - Ustam çorbadan poşet çıktı ya (gülüşmeler) - Ya bunu mu dert ediyorsunuz çocuklar, o mercimeğin poşeti... (gülümsememizin yüzümüzde donması) Mercimeği kazana poşetle atıyor herhalde köfte...
    busrawashere
    şimdi niye anlattın ki en sevdiğim çorbayı en az üç hafta içemeyeceğim
     the-fearless
     Aslında çok beğendiğim bir yer orası ama o şubesine ilk defa gitmiştik. Bir sınıf yemeği gibi bir şey düzenlemiştik. Ama gerçekten rezalet bir şeydi. Masaya oturduk ve garson bize çatalları falan getirdi. Ama aramızdan birinin bıçağında kocaman bir leke vardı. O garsona söyledi bu durumu ve garson sanki bizim suçumuzmuş gibi sinirli bir şekilde alıp geri verdi. Biz bir an için güldük kendi aramızda fazla büyütmedik. Ardından bu olaydan sonra bende şüphelenip çatlasın olduğu kağıdı yırttım. İçinden çıkanı direkt arkadaşlara gösterdim ve gülmemiz daha da arttı. Kaşığın içinden resmen yemek kalıntıları çıktı. Ben de garsona bu da kirli değiştirir misiniz? Diye sordum. Adamın bize cevabı resmen şu oldu. Oyuncak mıyız da taksit taksit söylüyorsunuz. Ulan biz mi kirletmişiz kaşıkları. Siz neredeyse suya bile tutmamışsınız bizim önümüze koymuşsunuz. Bir de haklıymış gibi bağırmaya falan başlıyor bize.
      ladydisko
      uzun yolda dinlenme tesislerini kaçırdık açlıktan ölüyoruz bir tane küçük düzgün duran bir restorant gördük durduk salata meze koydu önümüze salatanın içinde izmaritler var küllüğü dökmüşler içine kalktık gittik uzun bir süre açlıktan geberdik
       palmiye
       Restaurant da değil de yurtta kalırken bu facialardan sıklıkla yaşardım. Sürekli yabancı madde çıkardı yemeklerden. En son sinek çıkmasıyla birlikte yurtta yemek yeme macerama son vermiştim.
        cinayetvaraga
        ufak çaplı şeyler oldu, çok aşırı iğrenç bir durumla karşılaşmadım. lakin euro trip ya da road trip filmlerinden birinde bir sahne vardı. ondan beridir masama gelen bir şeyi kolay kolay geri göndermem.
         redblack
         Oğrenciyken pideden arı çıkmıştı lakin ısırınca fark ettim artik yarisi yoktu, kalan yarisini ayirip yemiştim 🤷🏻‍♂️
          visnelikapkek
          Dönerin içinden böcek çıkmıştı. Marulun üstünde hareket ediyordu. O gündür döner yemem. Nefret ederim.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.