Rektörün Açtığı Kadroda Kriterleri Karşılayıp Başvuran Tek Kişi Kendi Eşi!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Eşini daha önce ilk olarak İslami Bilimler Enstitüsü’ne sekreter olarak atamasıyla, ardından da Dil Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bilgisayar işletmeni olarak görevlendirmesiyle gündeme gelen Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Hüseyin Bağ, ısrarını sürdürüyor. BirGün'den Meral Danyıldız'ın haberine göre,7 Temmuz’da yayımlanan Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı kadrosu için açılan ilanın kriterlerini karşılayan ve başvuran tek kişi eşi Derya Bağ oldu. PAÜ Rektörü Hüseyin Bağ, birçok skandala daha imza atmıştı. Bağ, önce eşini İslami Bilimler Enstitüsü’ne sekreter olarak atamıştı. Gelen tepkiler sonucu eşi Derya Bağ’ın istifasıyla sonlanan sürecin ardından bir buçuk yıl geçince, Rektör, eşini bu kez de Dil Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bilgisayar işletmeni olarak atamıştı. Makam şoförlüğünü yapan kişiyi ise önce yüksekokula sekreter olarak atayıp, bir mesai günü sonrası da şube müdürü yapmıştı. Ayrıca Rektör, üniversite bünyesinde yarı zamanlı çalışan 150 öğrenciyi ‘bütçe yetersizliği’ gerekçesiyle kovmuştu.
    utumasasiilekayanadam
     sevimnaz
     Yorumsuzum artık her şey ortada ama görmezden gelen çok ....
      sozdedegilgozde
      Bu ara kendimle ilgili şunu fark ediyorum ve kendimle gurur duyuyorum. Bugün bir tanıdıktan bahsedildi ve onun büyük torpillerle oraya gelindiği söylendi. Kimse benimle ilgili böyle cümleleri asla kuramayacak !
       gadjodilo
       Kaza ve kader inancınız yoksa şaşırmanız normal tabii. Kadroya alınacak personelin adının Derya Bağ olması koşulu olsa ona da laf ederdiniz siz (!) Kalbiniz fesat anacım
        mertiniz
        Tebrikler rektörün eşi, yakında eşiniz üniversiteyi üzerinize de yapar :)
         velevkiozge
         o kadar şaşırtmıyor ki bu haberler artık. Üzücü de bir durum bu şaşırmama hali..
          zeynebio
          Kul hakkı işte bunların hepsi. Başörtünden utan.
           ozanesi
           Abi utanma ya, çocukları da direkt prof falan yap.
            rocknrollbabe
            Kanka öteki tarafta görüşürüz baysss
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.