Regl İzni Olmalı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bisosyolog
   Dünyanın pek çok yerinde şirketler, regl izinleri konusunda artık esnekler. Kadın kullanıcılar bana hak verecektir, regl dönemleri gerçekten ilginç geçer. Herkeste nüksetme şekli farklı oluyor. Bazen yataktan çıkamayacak hale geliyor insan, bazen de olduğunun bile farkına varmıyor. En azından benim için öyle. Gerçekten çok değişken ruh hallerinde olabiliyorum ve ağrı durumum sürekli olarak değişiyor. Bir iki kere ben de yaşadım, gerçekten ağrıdan yataktan kalkamıyordum ve işe nasıl gideceğime dair hiçbir fikrim olmuyordu. Gidip doktordan alabileceğin bir rapor de değil, hoş zaten doktora gidebilecek olsan işe gidersin. O nedenle ince ve gerekli bir uygulama. Yani bu durumu kötüye kullanacak olan var mıdır? Evet. Ana yine de gerekli olduğunu düşünüyorum.
    ozlemiko_0
    Bence de olmalı. Özellikle bu dönemlerini çok ağrılı geçiren kadınlar var ya da psikolojisi kötü etkilenip depresif olanlar var. Bu şartlarda çalışmak zorunda kalıyorlar. Fakat bu izin çok olmamak şartıyla olabilir.
     fuzbing
     THY biletleri satarken uçağın kalkacağı gün 3 hostes ve 1 kadın pilotun aynı gün regl dönemine denk getirmemesine özen gösterecek. Hastaneler randevu verirken doktorun regl dönemine randevu vermemeye çalışacak. Küçük yerlerde tek doktor var, o izinli olursa falan...
      tsukyomi
      Regl günlerini acilde geçiren insanlar tanıyorum, onlar için olmalı tabi. Ayrıca artık şu görseli koymayın ya. Pul bibere, isota, ahududu reçeline küstüm şu görsel yüzünden.
       agac-ceviz
       çok şükür bugünde kanımız yerde kalmadı
        nobodyy1
        Valla ilk 3 gün için verilmeli. Gerçekten çok kötü çünkü. Düşünsene regl in ilk günündesin ve iş yüzünden hep ayaktasın ve oradan oraya koşman gerek. Sonra sırtın ağrır ohoo..
         sairsel
         Keşke bayanlarımız hiç çalışmak zorunda olmasalar, kendi istedikleri gibi yaşayıp dünyayı güzelleştirmeleri yeterlidir 😉
          tachycardia
          İlk bir iki gün falan şart aslında, özellikle ağrıları dibine kadar yaşayanlar için...
           muzlu-pasta
           Meslekten meslege degişir bence
            vsjvsjvsjv000
            Çok ağır geçirsem de bence olmamalı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.