Recep Tayyip Erdoğan Aşı Oldu Mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Ajanslardan bugün Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası Ankara Şehir Hastanesi'nde aşı olduğu servis edildi. Ancak ne bir görüntü ne de detaylı bir bilgilendirme var. Haber "Cumhurbaşkanı Aşı Oldu" cümlesinden ibaret. Bugün aşı olan her sağlık çalışanı sanki şart koşulmuş gibi sosyal mecralarda aşı olduğunu görüntülerle, Sağlık Bakanlığı'ndan gelen SMS'lerle adeta kanıtlama yarışı içerisine girmişken (Bu yolla kamuyu ikna çalışması yapmak istediklerini düşünüyorum) Ülkenin cumhurbaşkanının aşı olurken tek kare fotoğrafının olmaması bir hayli ilgimi çekti. Topluma örnek olmak, aşı hakkındaki ikilemi çözmek için Erdoğan'ın da canlı yayında aşı olması ya da aşı uygulaması görüntülerinin kamu ile paylaşılması gerekirdi. Şimdi akıllarda çeşitli sorular Erdoğan aşı oldu mu? Oldu ise BionTech mi SinoVac mı uygulandı? Neden görüntüler kamu ile paylaşılmadı?
    buse01
    Belki daha olmadı, Koca da yan etki gibi bir durum olmazsa olacak. Çevredekiler de Cumhurbaşkanı aşı olmadı neden, demesinler diye insanları susturmak amacıyla Cumhurbaşkanı aşı oldu diye haber yapmış olabilirler.
     ggggggg
     Cumhurbaşkanı aşı oluyor diye canlı yayın yapsalar, "Ee bize ne" dersiniz. Dün Fahrettin Koca'da olduğu gibi.
      eski_bi_tanidik
      Rahat bırakın artık şu adamı
       me_out_bye
       Şimdi şöyle: zaten kaç sene ömrü kalmış ki bunun ? Bunun aşı olması bana bir şeyi kanıtlamaz ki gaza getirmez ki. Genç güzel biri olsa mesela 🤔 Belki dünyaca ünlü bir sporcu ? En müthiş kendine dikkat eden futbolcu ? Ya da başka bir şey hassas bir spor yapan. O gidip herkesin gözü önünde vurulsaydı aynı aşıdan ? Bakın bende vuruluyorum korkacak bir şey yok bunu yapmalıyız. 'diye ? O zaman etkilenirdim. Bu benim için bir anlamı yok. Tarikatçıları bayılanlar için tabi vardır belki 🤔 bilemem 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️
        eski_bi_tanidik
        Alin olmus rahatlarsınız dhiehsbsj
         sedefartuny
         Serum fizyolojik, izotonik su, C vitamini falandır büyük olasılıkla. Bizimki için geçerli değil devlet başkanlarının aşı yaptıracağını düşünmüyorum henüz. Adam 1500 koruma ile dolaşıyor acil kullanım onayı verilen aşı mı olacak Allah aşkına. Olmamıştır.
          peripedia
          Asla bilemeyeceğiz, büyük olasıyla olmadı. Mehmet Ceyhan'a uygulanan aşı görüntülerinde bile enjektör pistonunun aşağıda olduğu görüldü. Bir kamu algı yönetimi başladı ama gerçekleri bilemiyoruz tabii.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.