Reankarnasyon
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eo110
   Reenkarnasyon veya ruh göçü, ruhun sürekli olarak tekrar bedenlendiğine inanan spiritüalistlerin bu olaya verdiği addır. Bir ara oldukça ilgimi çeken bir olaydır kendisi. Reenkarnasyona Alaska'da köprü ve mezar yapan bir ustaymışım. Alaskali olmak reenkarnasyonda olsa da güzeldi. Sen reenkarnasyona göre kim olduğunu biliyor musun? Ya da kim olmak isterdin?
    sadisfekshin
    Bu şansla papatya olur, anca güneşe yöneliriz.
     ozgureight
     zamanında gündemde kalmış biçok kişiyi sonu olmayan bi sorgulamaya itmiş olan bir konu . O zaman da fikrim aynıydı hala da öyle hayatımda ilk defa bi konuyu fazla irdelemiyorum çünkü bi önem arzetmiyor . Başlayacağı değil de bittiği yer daha önemli (safsata)
      badideasensei
      Bir keresinde , bu yaz, kardeşim (4 yaşındaydı) İtalya diye tutturdu. Evde mantı yapıyorlar, (kısa kısa erişte)o da biz de yapıyorduk bunun uzunları dan diyor.Anlatıyor ama biz de hikaye gibi dinliyoruz hepimiz. Başka çocuklardan bahsetti. Gözlem kulesinden bahsetti (4 yaşındasın , izlediği en aksiyona dair şeyler çizgi filmleri) Aklımı kurcalıyor, sonra amaaan duymuştur bir yerlerden diyorum.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.