Ramazan'da Tam Kapanma mı Geliyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan, uzuun uuzun konuştu yine İl kongresi bilmem ne bir yerde. Ancaak, konuşmasının bir kısmında şu sözlere yer verdi: Hiçbir temeli olmayan finans hareketlerine karşı önlemlerimizi alıyoruz. Ülkemizi büyütmeye çalışıyoruz. Üretim tarafında çarklar dönüyor. Salgın tedbirinden etkilenen yeme-içme sektöründekiler başta olmak üzere çözüm üretmeye çalışıyor, bunu ortadan kaldırmak istiyoruz. Amacımız ülkemizi Ramazan ayında dinlendirerek bayram sonrası güzel günlere hazırlamak istiyoruz. Avrupa ülkelerinin hemen tamamı Türkiye'den daha ağır kapatma tedbirleri uyguluyor. Ramazan ayında rakamlarımızı birkaç binli rakamlara düşürebilirsek, mayıs ayında başlayacak turizm hareketliliğinden yararlanabiliriz. Aksi taktirde bir turizm sezonunu daha kaçırabiliriz. Önceliğimiz sağlıktır Şimdi benim buradan anladığım açık ve belli. Erdoğan bu muhabbeti boşu boşuna etmez. Siz ne düşünüyorsunuz?
    lutfen-ama
    "Avrupa ülkelerinin hemen tamamı Türkiye'den daha ağır kapatma tedbirleri uyguluyor." Bununla birlikte daha iyi de destek oluyor eklemesi yapayım bu kısma. "Ramazan ayında rakamlarımızı birkaç binli rakamlara düşürebilirsek, mayıs ayında başlayacak turizm hareketliliğinden yararlanabiliriz. Aksi taktirde bir turizm sezonunu daha kaçırabiliriz. Önceliğimiz sağlıktır. " Bu kısmın özeti de kültür ve turizm bakanımızın seyahat şirketi mi batsın yani esnaf dururken?
     ulanayca
     En azından Ramazan’dan sonra tam kapanma olsun ya. Son düzlük
      kafatamircisi
      Vaka sayısı 2 ye katlasın yine de turizmi kapatmazlar para akan musluğun suyunu kesmesler. Daha bi maskeyi dağıtamadılar milleti kapatınca ihtiyaçları karşılayabilecek ekonomi nerde?
       littlejohn
       Mevcut sistemde mesaili calisan insanlar icin zaten tam kapama yasiyoruz. Valla benim icin tamamiyla kapama cok da farkli olmaz. Kapatsalar da sasirmam boyle kalsa da cok degisen bir sey olmaz benim icin :)
        berat_albayrak_
        Ne yani, 1 ay çoklatvyiyemicwm mi?
         alys
         bu olmaz,bu kadar olmaz dediğimiz ne varsa oldu .o yüzden ne olacağını bilemeyiz.bir gecede her şey değişebiliyor bu ülkede.
          eflayilmaz
          Ne zaman oluyorsa olsun ama en kısa süre içerisinde tam kapanma gelmeli. 50 binlerin üzerine çıktık artık. Gerçekten tanıdıklarımız falan da hasta olmaya başladı artık. Ülkece hasta olucaz en sonunda
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.