26
30.11.2020
Psikolojilerimizin Artık Kaldıramayacağı Bazı Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Ya arkadaşlar, sosyal medyada geyiği yapılıyor falan ama gerçekten biz neden sürekli Mart ayına dönüp duruyoruz? Kısıtlamalar, normalleşme, kısıtlamalar normalleşme. Getirilen kısıtlamalara lafım yok ama gerçekten artık psikolojimin bu durumu kaldırabileceğini düşünmüyorum. Yine iyi dayandık bunca soruna sıkıntıya ben artık coronavirüse ilişkin tek bir şey daha duymak istemiyorum.
    cinayetvaraga
    attığımız her adım gerekçeli olarak bu illete bağlı olunca ister istemez önemsiyoruz. geçene kadar bu iğrenç düzenin iyi taraflarına bakacaz.
     peripedia
     Daha fazla Masterchef izlemeyi kaldıramayacak psikolojim sanırım. Psikolojim kaldıracak olsa bile bu yemek sevdası ile ben oturduğum yerden kalkamayacağım.
      redblack
      #Kahrolsunbağzışeyler
       detokssuyu
       Ülkece Ruhiye gibi hissediyoruz herhalde kendimizi.
        asit
        istemesek de duyuyoruz ve bu sorun çözülene kadar da bununla yaşamaya çalışacağız. alışmakta fayda var
         mevsimlerdensnbahar61
         Stresli ortamlar sanırım bulunmamaya gayret ediyorum
          dr.rock
          Umut kaybolunca bulursunda Yok olunca sçtık
           meymuncuk
           bu devirde aşık olup sevmek... yok ya cidden insanın psikoloji kaldırmıyor artık herkesin onlarca sevgilisi flörtü birlikte olduğu insanlar var bayıyo hani birini seveyim diyorsun fiziksel özellikleri yaşı maşı siktir edip, güç geçtikce sevdiğin kişinin asıl olayları bir bir ortaya dökülüyor seni seviyorumları beraber olmalarınız verdiğin destekler her zaman yanında olma çaban hepsi yalan hepsi boşa insanların da bir kalbi psikolojisi bi duyguları olduğunu unutuyorlar
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.