Psikolojik Olarak Destek Alıyor ya da Antidepresan Kullanıyor musunuz? Kullananların Yorumlarını Bekliyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarterbiyesizsin
   Öncelikle lütfen ilaç ismi falan paylaşmayalım çünkü en iyisini doktor bilir ve onu kullanınız lütfen. ama genel olarak halk tarafından nasıl bir algı oynanıyor bu antidepresanlara ? önceden de kullanıyordum günlük içiyordum ama bir gün içmesem dengem tamamen bozuluyordu neyse ki tamamen bağımlı olmadan bırakmıştım ve çizgim düzdü o yüzden günlük içmeye inanılmaz çekiniyorum covid dolayısıyla sürekli hastaneye gidip de temkin de ettiremem ilacı dozajı durumlarını mecburen yine iş başa düştü. az önce 3 ay bitmesine kala bir kutu antidepresan buldum evde ve bir tane içtim. Haftada bir hap içmeyi düşünüyorum işe yarar mı fazla bir şeyim yok sadece biraz rahatlamak için aldım buradan kullanan insanlar varsa sizden duymak istedim haftada bir kez böyle içmek sorun olur mu ya da etkili olur mu acaba ? ayrıca acaba ilaca başlamak demek kendimi hayal kırıklığına uğrattığım anlamına mı gelir ? yenilmiş gibi hissediyorum ama bazen yardım almakta sorun var mıdır ki ? hepimiz insanız bazen de mükemmel olamayız değil mi ..
    sezgy
    Anksiyetem için psikoloğa gidiyorum.. 😪 3 seans gittim covid belası çıktı, şimdi de taşınıyorum bu yüzden orada yenisine başlayacağım. Bu dönemde konuşacak kimse yok, sıkıldım. Ama canı sıkılan bana yazabilir birbirimize destek fln oluruz iyi gelir belki :(
     berat-albayrak-official
     Antidepresanım sizlersiniz :)
      gregory_
      Bu ilaçlar kanda doyuma ulastiktan sonra tam etkisini gösteriyor bildigim kadariyla bu da 5 ile 7 gün arasi bisey, yani düzenli içince gerçek etkisini görebilirisin. Dozu doktor belirlemedikçe bosuna ilaç almis olabilirisin. Ve evet her insan destege ihtiyac duyar zaman zaman, çok normal.
       moon_night
       şu an değil ama önceden evet lan doktor vermeden içme
        eo110
        Bir ara destekte aldım ilaçta kullandım. Sonra farkettim ki içinde olduğum durumun tedavisi kendimde idi.Ve öyle hallettim. Tabi bu benim durumum için geçerli, gereken kişiler almalı çünkü içinde bulunduğumuz şartlar herkesi olumsuz etkiliyor.
         karolunita
         Psikolojik destek aldım bir ara ama hiç ilaç kullanmadım
          gulfemkaya
          Psikolojik destek almak istiyorum ama iyi bir terapi inanılmaz pahalı olduğu için alamıyorum. Antidepresan vermişti zamanında psikiyatristim fakat benimle sadece 5 dakika konuşup tamam sende şu var diyip gönderen doktora güvenip de kullanmadım
           torture
           Eskiden kullanıyordum doktor vermişti bana ama ben kendi isteğimle bıraktım.
            cokbilmisdegilcokbilen
            Hiç kullanmıyorum. Çok da tasvip etmiyorum zaten
             aylin-kayhan
             3 sene gittim ilaç kullandım beni daha da kötü yaptığını düşündüğüm için bıraktım ama yan etkileri kötü...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.