41
16.1.2021
Psikoloğa Gitsen Büyük Olasılıkla Sana Ne Der? Hangi Teşhisi Alırsın?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Hepimize 'İncinmişsin!' diyecekleri aşikar ama bana büyük olasılıkla 'Kızım, sen ne yaptığını, ne istediğini bilmiyorsun' diyebilir. 'Ne çok arafta kalmışsın meğer' de diyebilir. Uzun süredir 'Bir psikoloğa mı başvursam ben acaba?' diye düşünüyorum. Sonra kendi kendime sen zaten tüm sorunlarının, halet-i ruhiyenin farkındasın ama yapacak bir şeyin yok, bir eylem planın yok bunu da sana danıştığın psikolog oluşturamayacağına göre otur oturduğun yerde diyorum. Bari paran cebine kalsın. Kendi teşhisimi koymuş durumdayım ama seansımın devamını getiremiyorum tabii. Öyle 'Kırmızı Oda' bölümleri gibi anlatınca çözülmüyor her şey.
    thetalentedmrripley
    https://youtu.be/2WMrPJFuiik
    https://youtu.be/2WMrPJFuiik
     agac-ceviz
     bunun için para ödememe gerek yok biliyorum zaten
      peripedia
      Sen salak mısın falan diyebilir. Neden hep aynı hataları yapıyorsun hiç mi ders almıyorsun, biraz gözünün önüne bak diyebilir. Literatürde hatalardan ders alamama, hayatta hep tekrara düşme gibi bir tanı varsa onu alabilirim.
       buse01
       https://youtu.be/ubzcPtGnf8k
       https://youtu.be/ubzcPtGnf8k
        sedefartuny
        İyi değilsin Sedef der, Ne yapıyorsun sen Sedef der, ne bu amaçsızlık ne bu umursamazlık der, iyice saldın kendini der, toparlan bırakma kendini der, pes etme der. Ben de bunları sık sık kendime söylüyorum ama bir faydasını göremedim şimdiye kadar.
         benita
         Bir şey demez, dayar antidepresanı
          gregory_
          Reçetemi aldim zaten.
           moon_night
           "Ölmüş bu alın götürün gömün"
            caresizcare
            Uyumaya ihtiyacın var dicek kesin
             patronice24
             Diplomasını yırtar.
              makeup_alp
              Psikoloğa gittim bir sebepten ötürü. İstanbul özel erdem hastanesinde ki doktor sende hiç bir şey yok dedi bana, zaten bende biliyordum bende hiç bir şeyin olmadığını. :) antidepresan ilacı verdi ama hiç kullanmadım... nedenini şöyle açıklayayım; kısaca depresyona girmiştim ama bende anlık gelişen bir durumdu bu ama normal olduğunu düşünüyordum o zamanlar ama şu anda psikolojim yerinde.. ;)
               nykskaos
               Gittim. " Buraya neden geldin ki? " Dedi sonunda. Kendini iyi gizleyebilen psikoyum hdsghk
                mrlawyerkk
                Vay arkadaş psikologlar bu başlığı görmesin. Danışanlarına hiçbir faydaları yok gibi bir durum seziyorum ama öyle değil psikoloji bir bilim ve çok önemli bizim kendi sezdiklerimiz, hissettiklerimiz ya da dizilerde işlendiği gibi bir şey değil.
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.