Prezervatif Kullanmayan Erkek Bahaneleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   keladam
   Aslında başlığın tam adı prezervatif kullanmayan dangalakların bahaneleri olmalıydı ama çok sert girmek istemedim. Arkadaşlar sene kaç oldu, hepimiz cinsel yollarla bulaşan hastalıkların az çok farkındayız, elimizin altında her bilgi var ulaşabiliyoruz. Sonuçlara vakıfız. Cinsel hastalık olmasa bile doğum riski var. Hala bunların farkında olmayıp da prezervatif kullanmayalım diyen var mı ya? Ama gelin görün ki var. Bizim işimiz ise bunları bahane eden dangalakların geçersiz ve absürt bahanelerini yazmak. Ben başlıyorum. "Çok sıkıyor, seni hissedemiyorum" Külliyen abartı bi bahane. Sonuçları düşününce öyle bir sıkmaz ki o şapka. Neyse bir şey demiyorum hadi bakalım görelim sizinkileri.
    eski_bi_tanidik
    Off niye herkes seks çuk meme prezervatif sperm başlıkları aciyo içim şişti
     horny
     bebeklerim toplanın bakayım. bir erkeğin bunu istememesi oldukça anlaşılır amaaa şöyle bir durum var. bu kişiyle birlikte olurken sadece hamile kalmamaktan mı korkuyorsunuz gerçekten? birincisi erkekler zaten sünnet olarak o hissin bir kısmından feragat ediyor zaten. bir de prezervatif takmak iyice o zevki köreltiyor bunu cebimize koyalım. amaaaa o kadar hastalık çeşidi var ki... bunların bulaşma sebeplerinin en başında da cinsel birliktelik geliyor. eşinizle kullanmayabilirsiniz ama flörtünüzle birlikte olurken mutlaka kullanmanız lazım. daha fazla haz yaşamayı hepinizin istediğini biliyorum ama bunu yapmayın lütfen. sonuçta hayat sizin hayatınız bir şey diyemem. teninizde hissetmek istediğinizi biliyorum ama bunu yapmayın lütfen. toplasan 5 litre kanınız var. ona da bir hastalık bulaştırıp bozmayın. vücudunuzun içine bir şey zerk ediliyor sonuçta. erkekler siz de aynı şekilde. çok eşli olurken kendinizle gurur duyuyorsunuz biliyorum ama pipinizde siğil çıkınca kara kara düşünecek yine sizlersiniz. o yüzden prezervatif takın ve taktırın 😘
      mrlawyerkk
      Planlanmamış gebelik durumunda partnerini kürtaja da zorlayabilir. O yüzden bu gibi tiplerden uzak durmak lazım. Bencilliğin vücut bulmuş halleridir kendileri.
       catherine-earnshaw
       Hiç şüphesiz bu tiplerin yarısı hasta, diğer yarısı da taşıyıcı. Maksimum 2 dakika dayanabileceği bir olay için elin kızını hasta etmekte tereddüt etmez gerzekler.
        kitaptakikurt
        korona var boydan giymesi lazım bahane üreten kişinin
         peripedia
         Böyle adamlarla bir zahmet birlikte olmayınız. Hangi çağda yaşıyoruz bunu da sorun haline getiriyorlarsa pes yani. Bilinçsizlikten başka bir şey değil.
          a.l.p.o.l.l.o.n
          Et ete değecek ! :))) İlla konuşturuyonuz
           absurdizm
           His önemli aşkım. Hissetmek istiyorum ben. Çok pardon.
            alpay01
            Kıyın paraya alın kaliteli bir prezervatif. Neredeyse bütün cinsel hastalıklar üstün körü araştırılmış durumda ve her insanın dna’sı birbirinden farklı kimse ne tür bir hasar vereceği belli değil bir ton hastalık var kalıcı bir hasar verse yine iyi kimisi ilaç ve tedavi ile bile ölüyor ömrünün yarısı giden bile oluyor.
             cherry-cupcake
             bu aşırı normal bir istek. kadın olarak ben de plastik bir şeyle sevişmek istemem.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.