Prens Harry'nin Yeni İşi Belli Oldu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   deniz006
   Kraliyet ailesinden ayrılmalarının ardından eşi Meghan Markle ile birlikte verdikleri röportaj dünya gündemine oturan Prens Harry yeni işini buldu. Ruh sağlığı ve sağlıklı yaşam konularında faaliyet gösteren bir şirkette yönetici olarak göreve başlayacak olan Harry, ABD'ye taşındıktan sonra ailesinin maddi destekte bulunmayı bıraktığını Oprah Winfrey röportajında açıklamıştı. Peki siz Prens Harry'nin yeni işini ve kraliyetten ayrılma durumu için ne diyorsunuz ? Siz olsanız Harry gibi eşiniz için her şeyi bırakıp ülke değiştirir miydiniz ? Bu arada iş içinde ya adam prens her türlü iş verirler falan diye mi düşünüyorsunuz yoksa yaa bırakın adam ekmek parasının peşinde mi diyorsunuz ?
    almila__
    Ayyy canım ya Harry seviyoruz seni... Eşi için neler neler yaptı adamcağız... Gayet de işinde ayrıca tebrik ediyorummm..
     takmazuguramatakar1
     İyi bir başlangıç. Halit Argun gibi yükselir bu 😂
      berat-albayrak-official
      1000 yıllık kraliyetin düştüğü hale bak spldkdod
       kisi
       Eşim için gerekli ise ülkemi değiştirim. Sırf eşim istiyor diye değil. Zaten evlendiğinde ülkem belli olur, baştan neden evlendin desem yeri. Ayrıca yıl 2021, kaldırsınlar artık şu krallık olaylarını. İyice turistik gösteriye döndü.
        camparice
        tabii ki de prens diye işe alınıyor yani kendini hangi alanda geliştirmiş olabilir ki şu ana kadar? prenslik yapıyordu yani hangi şirkette ne pozisyonunda çalışmış?
         kuzey34
         Valla tebrik etmek lazım adamı. O ihtişamlı hayatı bırakıp eşinin de sesini dinleyerek ayrıldı kraliyetten... Helal olsun gerçekten...
          moon_night
          Hmmmmmmmm direkt yönetici olarak mı başlıo? Torpil👀
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.