Pollyanna Prensibi ile Türkiye'ye Bakıyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Biraz motivasyona ihtiyacımız var, hep olumsuz örneklerden, şartların zorluğundan, Türkiye'nin yaşanamaz bir ülke olmaya başlamasından yakınıyoruz. Gelin bugün bir değişiklik yapalım ve ülkemizdeki iyi şeylerden bahsedelim ve bardağa dolu tarafından bakalım ne dersiniz?
    me_out_bye
    Türkiye'de havada oksijen var. 🤷🏻‍♂️ Başka bulamadım. Birde dipnot: Çok fazla böyle bakmaya çalışmayın adamın iç kulağını bile pırçıklarlar. Mundar olursun. Uygun görülmedi. Pek.
     benita
     Bugün de ölmedik diye diye her gün şükreder olduk, her şey mükemmel olsa aklımıza gelmez şükretmek
      vsjvsjvsjv000
      'Benim ülkemin koyunları bile başka bakıyor' Ünlü düşünür Nihat Doğan.
       eski_bi_tanidik
       "Erkekler kendini üstün görsün nolacak ki ehehehe her gün bi kadın öldürüyolar şiddet uyguluyorlar nolacak ki ehehehe. Ben de erkeklerden nefffret ediyorum çünkü kendilerini üstün görüyorlar ehehehe" Ben bu şekilde iyimser olabiliyorum Kendi düşüncelerim 😊 Begenmissiniz umarım
        utumasasiilekayanadam
        Vatandaşı olmasan eğlenceli ülke aslında
         okadin
         Zor bir soru olmuş. Bizim milletimiz bardağın dolu tarafına bakmaktan hoşlanmaz zaten. Ama ben seviyorum her birini. Her ne kadar iyi insanların sayısı azalmış olsa da. Bir yerlerde varlar biliyorum. Bu bile çok değerli bence.
          tachycardia
          Yemeklerimiz çok güzel
           gregory_
           Kadın voleybolda çok iyiyiz.
            sedefartuny
            Mizah anlayışımız baya güzel. Twitter'da dönen geyikleri bir hayli seviyorum. Bu da önemli bir şey. Her şartta ve koşulda gülmek ve güldürebilmek çok değerli bir eylem bence. Ben de ülkeme ve ülkemin insanlarına sevgimi ilan edeyim bu vesile ile buradan.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.