Polisin Camideki Cemaate Biber Gazı Sıkması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   Ramazanda oruçlu insanlara yapılacak şey mi bu?
   https://twitter.com/kacsaatolduson/status/1389167498529058818
   https://twitter.com/kacsaatolduson/status/1389167498529058818
   https://twitter.com/HuseyinDemir04/status/1389102765008433152
   https://twitter.com/HuseyinDemir04/status/1389102765008433152
    monaiman
    Bu cemaat(!) dedikleriniz çok dindar ve görevlerini yerine getirmek isteyen bir topluluk olsaydı, o gün orada toplanıp da hem kendi hakkına hem de milletin hakkına girmezdi. Belli ki o çeken hıyar da yarısında çekiyor, polis uyarmayacak kadar cani mi ki bunu yapsın?? Bizim milletimizin çoğu arsız. Ekte görüyoruz, virüs var diyoruz ama dinleyen kim?? Allah korur diyor cahil, Allah sana git içine mi atıl diyor peki?? Kusura bakmayın ama öyle saça da böyle tarak yani. "Bir yerde veba hastalığı çıktığını duyarsanız oraya girmeyin, bulunduğunuz yerde veba hastalığı çıkarsa o bölgeden de ayrılmayınız” Hz. Mhammed Virüsün vebadan tek farkı cahil hızıyla yayılması anlaşılan. Hadi bakalım cemaat buyurun dini buyuruklar burada. Peki siz neresindesiniz??
     -aliefe35_
     Bide polis ayakkabı ile giriyor günah günah
      mrsnl33
      Bence polisin müdahelesi haklı.Bu insanlar bilmiyorlarmi yasak olduğunu?Birileri bu hastalığı gereğinden fazla hafife aldığı için zaten bu haldeyiz şimdi.Ibadetini istersen evinde de yapabilirsin yani.Bunun zaten dini kitaplardada gerekli açıklaması var.
       minemosynes
       Yaptıklarını asla tasvip etmiyorum kural herkes için var. Yazık ama Allah'ın mekanında yapılır mı bu Allah korkusu da mı kalmadı sizde. Diyelim ki yasak vardı gittiler müdahale bu şekil de mi olur. Oruçlu o insanlar oruçlu kendileride illaki oruçlu. O gazı soluyorlar. Biz her gün polisimizin askerimizin arkasındayız dedikçe orantısız gücünüz iyice çığırından çıktı. Uyarın çıkışta da yazın cezalarını diretirlerse tutuklayın tamam ama bu nedir ya. Zaten insanlar gergin. Yaşlı insanlarda var nereye kaçacaklar tek çıkış var zaten. Kurala uymuyorsa kapıdan çıkana yaz cezanı. Bu cemaat Pkk'yı, Fetö'yü, darbeyi savunan Alparslan Kuytul'un Furkan Cemaati zaten bunlarda mantık olsa devlete kafa tutmaz. Ama benim bekçim polisim bunu yapamaz !
        asit
        Afedersiniz ama imam sürekli os*runca cemaat de böyle s*çıyor işte. Her yere, her şeye kısıtlama koyup camiyi kapatmıyorsun sonra camiye gidene müdahale ediyorsun. Onlar da o kadar dindar ki bi vakit camiye girmese uyuyamaz gece, öyle bi dindarlar yani. Otur iki gün de namazını evinde kıl, kitabını evinde oku ne çıkar pzvnk.
         eski_bi_tanidik
         Biber gazına ne gerek var. Düzgünce cikarabilirler
          anida
          Hemen katılmak ve haftalık 4500 € 'dan fazla kazanmaya başlamak için kolay bir çevrimiçi iş. Geçen ay bu kolay işten günde en fazla 3 saat vererek 18695 € kazandım ve aldım. İş yapmak çok kolay ve bundan düzenli kar elde etmek inanılmaz. Dünyadaki herhangi bir kişi artık bunu alabilir ve çevrimiçi olarak daha fazla para kazanmaya başlayabilir. Bu sitede daha fazlasını öğrenin ... ........................>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> M­­­a­­g­nify­­I­­n­­­c­­­o­­m­e.C­­OM
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.