Playstation Plus
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   blacklead
   playstation network'un ücretli abonelik hizmeti. Nisan ayı hediye oyunlarının uncharted 4 ve dirt 2.0 olacağı söyleniyor.
    ksfno1
    yıllık üyeliği indirime girdiğinde paketi satın almama hiçbir şekilde izin vermeyen lanet olası oyun platformu!
     ribella
     yapılacak üyelik zammını tepkiler nedeniyle erteleyen playstation'un kazıklama servisi. Eskiden plus üyeliği olmadan online oyun oynanıyordu playstationda ama onlarada sevenlerini yontmanın bir yolunu buldu. Ayrıca her ay 2 adet bedava oyun veriyor doğrudur ama senede 1 bilemedin 2 baba oyun denk geldi bugüne kadar. Bu ay uncharted 4 ve Dirty Rally 2.0 oyunlarını ücretsiz sunduğuna göre en az 6 ay kıyak oyun beklemeyin.
      benyanki
      Öncelikle konsol oyuncusu değilim. Ps Plus vs Xbox pass mi derseniz xbox pass derim. Sony elindeki exc oyunları sayesinde hala ayakta diye düşünüyorum fakat zamanla sony tahtını xbox'a kaybedebilir çünkü bethesda microsofta 7 milyar dolara satıldı. Bu ne demek Bethesda firmasının altında olan Doom,Elder scrolls, Fallout gibi oyunlara sahip oldu. Yeni gelecek Elder Scrolls 6 ve Starfield gibi yapımlar ps5'e gelmeyebilir. Bu zamana kadar Xbox'ın elinde doğru düzgün bir exc oyun yoktu. Sony'nin elinde God of War, Last of us, Spiderman, Uncharted gibi baba oyunlar sayesinde ayakta. Benim gözümde bethesdanın satın almasıyla xbox bir adım öne geçti. Bu arada iki firmada umrumda değil fanboy değilim. Rekabet iyidir kullanıcıya yarar.
       fender
       Yanlış hatırlamıyorsam 29 ekimden itibaren zamlı fiyatlar geliyor. Yenilemek ya da almak istiyorsanız bi bakın derim
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.