Platonik Aşkınıza Tek Soru Sorma Hakkınız Olsaydı Bu Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yodainwonderland
   Platonik aşklarımız hepimizin gençlik yarasıdır, hatırladıkça tuz basarız. Çoğumuz açılmayı denemiş başarısız olmuştur, çoğumuz ise platonik kalıp içinde yaşamıştır. Peki ya bu kişiye soru sorma hakkınız olsaydı?
    buse01
    Selam platonik aşkım, seni stalklaya stalklaya annenin yedi sülalesini, babanın yedi ceddini, eski sevgilini, anaokulundan itibaren konuştuğun tüm kızları, özel hayatını, kimseye söyleyemediğin sırlarını, annenin doğum gününü kestiğin kızın doğum saatini bularak yükselenini hesaplayıp senin doğum saatini ay burcunu vs vs uyumlu oluyor mu diye araştırdım. SON olarak çantandan her hafta aşk mektubu çıkıyordu ya onları ben yazıyordum. Senin hayatını 3.Bir göz olarak bu kadar yakından takip ettiğim için ve gizli gizli şeyler yaptığım için hakkını helal eder misin?
     kania_
     Cidden beni seviyomuydun, yoksa yaptıkların yalanmıydı. 😑
      edddd
      Lise de vardı. Haberi yok ama onu baya stalklamıştm. Annesini babasının numarası açık adresi tc si. E okuluna girer notlarına bakardım. Fizik dersi kötüydü benim çok iyiydi için için acı çekerdim.Ona mektuplar yazdım olurda ilişkimiz olursa ikimiz tatlı tatlı okuyalım diye. Ulan baya sevmiştim. İçim burkuldu. Düzgün konuşmuşluğumuz yok ama işte adı üstünde platoniklik.Sesine gülüşüne her şeyine hayrandım. İlkokul fotoğraflarından arşivi vardı telefonumda. Gece yatınca açardım sosyal medyayı onu tanırdım. Üstüne sevdiği müzikleri filmleri bende keşfederdim.Severdim. Sınıfa her gittiğimde önce gözüm onu arardı. Okula gelmeyince moralim inanılmaz düşerdi. Onu bir yerde bir köşede göreyimm.Benden mutlusu yok. Okula servisle erken gelirdi. Bunu fark edince ben de erken gittim. Bahçede kaç bin kere tur atmışımdır arkadaşımla. Bahçe yuvarlaktı.Eğer ters yöndeysen her turda karşılaşmanın heyecanı... Lafın kısası be vicdansız hiç mi fark etmedin bari sadece arkadaş olsaydık...Şuan da o hukuksal bir bölüm okuyor. Ben tıptayım.Karşılaşmamız zor,zaten mutlu bir ilişkisi olduğunu öğrendim. Soruyorum o halde. Hiç mi fark etmedin?
       moon-night
       nerdesin ırıspı çıcığı
        beyzaaa---
        Hiç mi sevmedin beni? (olmayan kişiye hitaben jhgfghjjhg )
         gregory_
         Açilsam ne derdin
          mrsnl33
          Beni sevme ihtimalin hiç mi yok?
           merivella
           Beni beni Bihterini kaybetmeyi göze alabiliyor musun
            monaiman
            Sen kimsin ki beni kendine platonik ediyorsun?
             asit
             bir şey sorabilir miyim ? derdim.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.