Planlı Programlı Yaşamak vs Düzensiz Yaşamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Elimden geldiğince yapmaya çalıştığım bir şeydir düzenli olmak. Planlı olmanın verimi arttırdığını düşünüyorum ama plansız olmak da bir o kadar keyifli geliyor aslında. Her an istediğin şeyi yapabilirsin. Keyfin ne derse o oluyor aslında ama boşa geçirdiğin vakit de artıyor gibi.
    tsukyomi
    Plan yaptığın zaman göklerden bir gülme sesi geliyor fark ettiniz mi? Ben fark ettiğimden beri plan yapmıyorum. Yetkili merci hemen ''vay aw plana bak'' deyip kendi planını yerleştiriyor benimkinin üstüne. Plansız yaşa, yetkili şok olsun.
     efenizz_
     Düzensiz yaşamak müq dostum süprizlerle dolu severim süprizleri 🤟🏻😜
      soni_
      Ikiside eglencelidir aslinda fazlada planli ve kuralci olmak beni bazen bunaltiyor onun icin bazen yaptiginiz planin veya kendinize koydugunuz kurallari cignemek iyidir ama hep duzensiz yasamakta hayati s1k1c1 yapar
       ilsasilem
       düzensiz yaşamak en düzenli yaşam hali bana göre. en güzel düzen düzensizliktir
        pillowtalk
        Bu düzensizliğin içinde ne düzeni be kardeşim. Düzensizlik kazanacak...!
         benita
         Plansız yapılan her şeyin tadı başka değil midir zaten
          allf0rmia
          konudan konuya gore cok degisiyor ama kendimce genel olarak ikisinin karisimini yasiyorum. suan icin belli konularda duzensiz giden hayatimda bu konular uzerine farkli bir secenek plani olusturuyorum. yaptigim tek sey diyebilirim. bundan ayri olarak, spontane giden her seyi cok seviyorum.. o anda cikan aksilik bile bir baska guzel oluyor cunku :')
           sinek_valesi
           kesinlikle planlı programlı
            peripedia
            Uzun vadede değil ama kısa vadede günümü, haftamı planlarım, yazarım, çizerim. En azından yapmama gereken işler böylelikle gözümün önünde oluyor ve onları atlamıyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.