Plajda Fit Vücutlu İnsan Görememek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busecikcik
   pandemi kimseye yaramamış kesinlikle
    slmbnarda
    Büyük dert Allah kimseye vermesin amin
     noodle_derler
     Evet arkadaslar bikiniye vereceğimiz parayı bu arkadasin beyin ameliyatina bagisliyoruz.
      angelica-
      Öncelikle şöyle başlamak istiyorum ki; senin vücudun mükemmel mi? Krşı tarafta kusur aramayı bırakın, akıl vermeyi bırakın, insanı insan olarak kabul edin herkes nasıl mutluysa öyle yaşar. Kilo iyi bir şey değil desen anlarım bir dolu iyi şey yazarım. Fakat sizin gibilerin amacı belli şuraya bak fit vücut görmek istiyormuş yok ya... Vücudunu iyi bir hale sokup, sporunu yapan kadınlar sizin için çalışmıyor. En çok nefret ettiğim erkek tiplerinden birisi de bu kusursuz arıyorsunuz kimse kusursuz değil. İstiyorsunuz ki her şey sizin istediğiniz gibi olsun her şey vücut mu vücudunu beğenirsin ama on oara etmez bunun erkeği de böyledir. Vücut güzel yüz saç o bu şu önemli değil ki kalp önemli bir şeyleri kalpten yapabilmek, kalpten davranmak içten sevmek, değer verebilmek önemli bazıları sadece insan görünümünde ama iyi insan değil. Biz şu pis, yalancı dünyada iyi insan ararken vücut mu önemli bunu sorgular insan... Bu kadar çok vücuda bağlanmanızı da anlamıyorum. Bir kadın çiçektir, narindir, incedir ve kırılgandır. Vücudu güzel olsa ne olacak Allah aşkına sadece düşüneceğin şey seks olacak ama kendine göre birini bulsan sevmek istesen böyle mi olur? Hiç zannetmiyorum. Çünkü siz sevmek istemiyorsunuz sadece yanınıza istediğiniz gibi birini almak onunla etrafa hava atmak, gülmek bencilleşmek insanları kıskandırmak istiyorsunuz. Ama kimse siz bizi kullanın diye yaratılmadı. Artık şu saygısızlığı bırakın dış görünüş bu kadar önemli değil bir vazgeçin artık ya! Dünyada neler oluyor? Hep kendinizi düşünüyorsunuz biz sizi beğeniyor muyuz acaba biz kadınlar sizden memnun muyuz? Ben böyle pis zihniyetli insanlardan memnun değilim açıkçası çok da rahatsız oluyorum çok beğendiğim erkek tipleri var karakterli namuslu edepli iyi insan dediğim bir dolu erkek tipi var. Ama onlar böyle yapmıyor ya kafasını çeviriyor giyindim önemli değil, vücut değil bakmıyor ya rahatsız etmiyor. Biz korkmayalım diye önümüze hızlı adımlar ile geçen bir dolu erkek var arkamızdan gelmiyor çünkü saygılı yanlış anlaşılmak istemiyor. Ama siz sayagısızsınız işte. Erkekleri doğuran da bi kadın biraz ailevi değerler ile ufak bir bilginiz olsaydı yabancı olduğunuz kişiye nasıl davranırdınız kim bilir ne niyetle bakarsınız o zanna kim bilir? Karşınızdaki sizi kabul etmeden siz onun hakkında karar verip planlar yapmayın. Bu iğrenç durum, bu karşındakine değer vermemek. Cidden kötü algılanıyorsunuz, kötüsünüz. Böyle düşünerek de sizi her zaman kötü göreceğiz. Biraz adamlık yapın, adam olun.
       buse01
       Yoo bne görüyorum ama bira göbeği de olur yani kötü değil, çekici🤤
        artenemy
        Benim anlam veremediğim,1800 sonlarında başlayan bir fiziksel gelişim rutininin sayısız spor dalının üzerine çıkartılması neden? Neredeyse bu sporu yapanlara ilahi anlam yükleme meyilli olanlar var,çift 5 kg dumbell ve düzenli bir uyku,gıda ve su üçgenine tabii kalıp 3 ay sonunda özellikle vücut yağ indeksin düşükse 1,5 2 ay gibi bir sürede gözle görülür artış olabilecek bir spor rutinine neden bu kadar aşık herkes? Yediden yetmiş yediye tabiri sanki bu spor için söylenmiş,kronik hastalığı olanların bile ölümü göze alıp devam ettridiği bir spor dalına dönüştü adeta. Sıçramasını biscolata reklamı ile yaptı aslında,ondan önce bu kadar trend bir şey değildi,2000'li yılların başında da sokakta bu vücutta dolaşan ama kendini zeus yerine koymayıp komik olmak yerine bunu sadece spor olduğunu ve gerçekten sağlık için yapanlar vardı,şuan ise tek amaç görselitenin açığa çıkarılıp dikkat çekmek üzerine,bahaneleri ise açık ''Sağlık''. Kendim naçizane ercan şarbattan 4 sene ninjutsu eğitimi gördüm,6 sene basketbol oynadım,japonyaya gittim,orada da bu spor ile ilgilenen ve senelerdir bu sporu yapmış insanlar gördüm,hemde kadın erkek ama bizim ülkede ki bana artık aşırı ve itici geliyo yves saint laurent ''Moda olmayı başarmış her şey,artık eski niteliğinde değildir'' demiş,ama ben bakıyorum evet eski sükse ve yükselişi yok,ama hala kilo kilo protein ve karbonhidrat tüketip bu sporu daha da besliyorlar. Bende bu spor ile lise yılalrında da olsa ilglenmiş birisi olarak,bu sporu sadece 1 ay yapıp bırakmamda ki sebep;''Salon hocasının bana söylemeyi unuttum bu,bu spor nankör bir spor,sen onu bırakırsan o da seni bırakır'' demiş olamsı ben afallamış bir biçimde nasıl yani diye cevap vermem üzerine,ne kadar geliştirirsen,geliştirdikten sonra birde koruman gerekecek,yoksa şuan ki halini geri istersin her aynaya baktığında. Ben,bu cevaptan sonraseti yarıda kesip yani duşa indim,üzerime giyip dışarıya çıktım,ve direkt eve gittim. Annem bana neden erken geldin diye sorduğunda gitmeyeceğimi farklı bir spor branşına yönelmek istediğimi söyledim,3 aylık peşin ödemişlerdi ben ise ilk ay daha yeni doolmuşken salonu bırakınca,sözleşme gereği,salon kalanı geri iade etmedi,bunun üzerine babam ''Git çalış,hangi sporu yapacaksan onun masraflarını artık sen vereceksin'' dedi,bende bunun üzerine caddebostan plajında dondurmacılık yapmaya başladım,1 ay sonra ise ercan hoca ile 4 senelik eğitimim başladı.
         1cerenaltay
         Biz herkesi fit görüyorduk her akşam 🙃
          ulanayca
          pandemi birçok kişiye yaramadı. artık herkesin göbeği var yaşasın
           zerdustttt
           Az çalışın emek verin birazcık sabredin birazcık çabalayın olur gençler..bahane bulup arkasına saklancağınıza…totonuzu kaldırıp bir şeyler yapın..olur merak etmeyin..
            derinfeylesof
            Onlar sadece Instagramda 🤷🏻‍♀️😂
             miller
             valla ben beğeniyorum ya kadınlar güzel canlılar öyle lömbür lömbür olmadıkça balık etli de fıstık gibi oluyo maşallah asfgg
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.