Plajda Fit Vücutlu İnsan Görememek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busecikcik
   pandemi kimseye yaramamış kesinlikle
    slmbnarda
    Büyük dert Allah kimseye vermesin amin
     1cerenaltay
     Biz herkesi fit görüyorduk her akşam 🙃
      derinfeylesof
      Onlar sadece Instagramda 🤷🏻‍♀️😂
       gilad-pellaeon
       çocukluktan beri böyleyim poğaça gibi. Fazla incelik yakışmıyor bu kilonun yerine kas koysam dehşet olur şu fazla kiloyu atınca hedefim gym üyeliği almak maks 80-85 kilo ve şekilli vücut amacım 15 yaşındaki halim ve 6 yıl sonraki.
        miller
        valla ben beğeniyorum ya kadınlar güzel canlılar öyle lömbür lömbür olmadıkça balık etli de fıstık gibi oluyo maşallah asfgg
         cellsyuss
         Kilo yemekten alınmıyor artık bu dünyada, bu şartlarda. Zaza Yurtsever'in "Korkma Ye" adlı kitabını okyanlar bilir, yemek sadece şişir, oysa stres... Türkiye = Stres
          zerdustttt
          Az çalışın emek verin birazcık sabredin birazcık çabalayın olur gençler..bahane bulup arkasına saklancağınıza…totonuzu kaldırıp bir şeyler yapın..olur merak etmeyin..
           noodle_derler
           Evet arkadaslar bikiniye vereceğimiz parayı bu arkadasin beyin ameliyatina bagisliyoruz.
            artenemy
            Benim anlam veremediğim,1800 sonlarında başlayan bir fiziksel gelişim rutininin sayısız spor dalının üzerine çıkartılması neden? Neredeyse bu sporu yapanlara ilahi anlam yükleme meyilli olanlar var,çift 5 kg dumbell ve düzenli bir uyku,gıda ve su üçgenine tabii kalıp 3 ay sonunda özellikle vücut yağ indeksin düşükse 1,5 2 ay gibi bir sürede gözle görülür artış olabilecek bir spor rutinine neden bu kadar aşık herkes? Yediden yetmiş yediye tabiri sanki bu spor için söylenmiş,kronik hastalığı olanların bile ölümü göze alıp devam ettridiği bir spor dalına dönüştü adeta. Sıçramasını biscolata reklamı ile yaptı aslında,ondan önce bu kadar trend bir şey değildi,2000'li yılların başında da sokakta bu vücutta dolaşan ama kendini zeus yerine koymayıp komik olmak yerine bunu sadece spor olduğunu ve gerçekten sağlık için yapanlar vardı,şuan ise tek amaç görselitenin açığa çıkarılıp dikkat çekmek üzerine,bahaneleri ise açık ''Sağlık''. Kendim naçizane ercan şarbattan 4 sene ninjutsu eğitimi gördüm,6 sene basketbol oynadım,japonyaya gittim,orada da bu spor ile ilgilenen ve senelerdir bu sporu yapmış insanlar gördüm,hemde kadın erkek ama bizim ülkede ki bana artık aşırı ve itici geliyo yves saint laurent ''Moda olmayı başarmış her şey,artık eski niteliğinde değildir'' demiş,ama ben bakıyorum evet eski sükse ve yükselişi yok,ama hala kilo kilo protein ve karbonhidrat tüketip bu sporu daha da besliyorlar. Bende bu spor ile lise yılalrında da olsa ilglenmiş birisi olarak,bu sporu sadece 1 ay yapıp bırakmamda ki sebep;''Salon hocasının bana söylemeyi unuttum bu,bu spor nankör bir spor,sen onu bırakırsan o da seni bırakır'' demiş olamsı ben afallamış bir biçimde nasıl yani diye cevap vermem üzerine,ne kadar geliştirirsen,geliştirdikten sonra birde koruman gerekecek,yoksa şuan ki halini geri istersin her aynaya baktığında. Ben,bu cevaptan sonraseti yarıda kesip yani duşa indim,üzerime giyip dışarıya çıktım,ve direkt eve gittim. Annem bana neden erken geldin diye sorduğunda gitmeyeceğimi farklı bir spor branşına yönelmek istediğimi söyledim,3 aylık peşin ödemişlerdi ben ise ilk ay daha yeni doolmuşken salonu bırakınca,sözleşme gereği,salon kalanı geri iade etmedi,bunun üzerine babam ''Git çalış,hangi sporu yapacaksan onun masraflarını artık sen vereceksin'' dedi,bende bunun üzerine caddebostan plajında dondurmacılık yapmaya başladım,1 ay sonra ise ercan hoca ile 4 senelik eğitimim başladı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.