Pitbull Dehşeti! İçiniz Çekilecek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayatimsirtcantamda
   İstanbul'un göbeğinde sahibi tarafından ağızlık takılmadan dolaştırılan pitbull cinsi köpek bir kediyi yakaladı. İnsanların gözünün önünde paramparça etti . İnsanlar sadece acıyan gözlerle bakabildi. Yani bu kaçıncı olay böyle. O hayvanı çıkartıyorsan dışarı her türlü önlemi alacaksın. Bu tarz saldırgan hayvanların dışarıda bu şekilde dolaştırılması ne kadar doğru?
   https://www.ntv.com.tr/video/turkiye/istanbulun-gobeginde-pitbull-dehseti,a06r9acASkCTweENekZyFg#utm_campaign=istanbulun-gobeginde-pitbull-dehseti&utm_medium=web_push&utm_source=related
   https://www.ntv.com.tr/video/turkiye/istanbulun-gobeginde-pitbull-dehseti,a06r9acASkCTweENekZyFg#utm_campaign=istanbulun-gobeginde-pitbull-dehseti&utm_medium=web_push&utm_source=related
    cansevim
    sosyal medyada bir sürü sakin sevimli pitbull içeriği var ama bu ırk gerçekten çok saldırgan. Ek Bilgi: Eğer böyle bir olaya denk gelirseniz köpeğe vurmak veya tekmelemek yerine kuyruğunu bükün. o can acısıyla yakaladığı kediyi köpeği anında bırakacaktır. can yakıyor ama can kaybından iyidir.
     me_out_bye
     Bu manzarayı gördükten sonra bu hayvanı neden beslersin? Toplum içine çıkartırsın. Bu hayvan yasaklansın. Toplum içinde gezdieilmesin. Ben hiç sevmem. -- Pis cani vahşi psikopat kas yığını.
      -_-merve-_-
      Pitbull yasak ama bunu anlamayan kuş beyinliler var.Kediye cidden yazık olmuş.Pitbull ısırırken abimiz kediyi çekiyo kedinini kafasını kopmasına neden olmus olabilir.Oradaki mallarda pitbulla vuruyor buda pitbulu sinirlendirerek daha fazla yapmasına yardımcı olmaktır.
       sedefartuny
       İçim yandı gerçekten. Bırakın kedileri, hayvanları küçük çocuklar da ciddi zararlar görüyor bu pitbulllardan. Çok ürkütücüler. Sahiplerinin bilinçli olup onların hiçbir canlıya zarar vermemesini sağlamaları gerekiyor. Gerek alınan önlemlerle gerek verilen eğitimle bu durumun önüne geçilebilir.
        daisyyy
        Ben çok korkuyorum onlardan ya. Yazık hayvanlara yapılan şiddet gibi eylemlerle o hayvanları o hale getirdikleri söyleniyor. Yazık o hayvanlara da. Ama o hayvanların saldırdığı insanlara da yazık.
         aynenbileader
         yani aslına bakacak olursak köpek ve kediler birbirinin zıttı 2 hayvan cinsi ilk defa karşılaşmış olamayız bu tarz şeylerle. ancak olayı şu şekilde ayırt etmeliyiz sahipli bir pitbulun ya da herhangi bir köpeğin daha dikkatli gezdirilmesi gerekir. kasten yapılıyormuş görüntüsü ortaya çıkıyor diğer türlü.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.