Pitbull Beslemek Yasaklanmalı!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   acurrr
   Antalya'da bir kadının köpeğine pitbull saldırıyor ve kadının oğlu ölüyor. Böyle bir şeyin acısını hafife almayın. Gerçekten evladınızdan farksız sahiplendiğiniz hayvanlar. Şu fotoğraflar beni mahvetti. Pitbull beslemek yasaklanmalı bunlar ırkçı değiştirilmiş savaşçı hayvanlar.
   https://twitter.com/poccoaa/status/1443707220399693826
   https://twitter.com/poccoaa/status/1443707220399693826
    me_out_bye
    Yazık kadına kötü bir travma. Senelerden beri olan konu tartışma. İnsanlar ortak fikirde karar kılamadığı için, daha henüz kendi başına gelmemiş, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kafasında insanlar var olduğu için, aptal şeyleri inatla savunan insanlar olduğu için ya da bazılarının cidden vahşetten hoşlandığı için bir türlü alınıp doğru düzgün uygulanamayan karar. Sırf şu bazı insanların şu fotoyu verip sokakta yürürken bu hissi hissetmeyi sevmeleri, vahşi egolarını tatmin etmek için daha kaç kişi mağdur olacak kim bilir. İnsan insanın başının belası işte. Bu canlıyıda zaten insanlar yarattı. Sokakta gezdirenlerde insanlar zarar görenlerde insanlar. Gel şimdi alta tatava yap yihaaa sahibi iyi eğitseydi böyle olmazdıı. Sahibi saldırganlaştırmış yihaaa de. Bir annenin melek gibi bir oğlu gittikten sonra. Ve köpekciği.
     imailahorsilahh
     Pitbull falan hikaye, eğitmek temel mevzu. Benimde bir köpeğim var. Çocuğuna terbiye verir gibi eğitmelisin. Asıl konumuz maalesef ki Pitbull cinsi hayvanı saldırgan yetiştiren ve eğitime köpekten daha çok ihtiyacı olan insanlar. Ağızlık diye bişey var ayrıca, edinmek ve kullanmak çok da zor değil. Yani pitbull beslemek değil, bazı "insanların" pitbull beslemesi yasaklanmalı.
      sairsel
      Yasak değil mi zaten?
       fairytale-
       Pitbull vahşi bir hayvan. Hasta ruhlu insanların elinde bir canavara dönüşüyor.Nasil yetistirindigine de bakılmalı. Bana kalırsa yasaklanmalı fakat zaten yasakmış. Kendi koyduğu kanunlara uyan bir hükümet var mi bilemiyorum? Bu adam elinde pitbull ile geziyor diye şikayet etsek bize götleriyle gülerler.
        agac-ceviz
        Kopegide eğiten insandır onu oraya salan insan ve maalesef ölen de bir çocuk katil olmanın başka bir hali
         leb
         o kadar çok istiyorum bu köpekten beslemeyi bayılıyorum ya hayvana keşke imkanım olsa en iki tane beslerdim
          honeybee
          bir zaman yasaktı sanki , öyle hatırlıyorum
           cahit
           Kesinlikle ağır cezalar gelmeli
            cinayetvaraga
            Kodu bozuk hayvanı, güdüleri ile hareket eden canlıyı diger hayvanlarla temas etmemesi için dışarı çıkarmamak gerek, çoğalmasını önlemek gerek. şu hayvanın adını hiç iyi haberle anmadık. kalkıp da bu hayvan için sahibinin suçu zırvalıklarına girmeyin anasını satayim. bu kadar da cahil olmayın!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.